Ověřená firma

Monitoring, s.r.o.

Rozbory pitné vody, teplé vody, odpadní vody, whirpoolů, bazénů, odpadů, stavebních materiálů, sedimentů.

0 (0 hodnocení)

+420 266 316 272

Popis činnosti

Máte dům, chatu, či chalupu s vlastní studnou či pramenem? Jistě Vás zajímá, zda je voda pitná, neobsahuje bakterie ze sousedova septiku, neobsahuje nebezpečné dusičnany. Pak je pro Vás vhodný informativní rozsah rozboru.

Máte rodinný domek s vlastním zdrojem pitné vody? Kupujete nemovitost s vlastní studnou, novým vrtem? Chcete si ověřit kvalitu vody z vodovodu? Chcete si chránit svoje spotřebiče před vodním kamenem? Pro tyto účely nabízíme rozbor vody ke kolaudaci.

Jste provozovatelem hotelu, penzionu, restaurace, cukrárny či kavárny a používáte jako zdroj pitné vody vlastní studnu či pramen? Máte povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu své vody (podle vyhlášky Sb.- MZd 252/2004)? Pro vás jsou určeny rozbory v úplném a kráceném rozsahu vyhlášky MZd 252/2004 Sb.

Jste provozovatelem skládky? Potřebujete rozbor dováženého odpadu? Provedeme vašim zákazníkům rozbor odpadu pro váš typ skládky, vystavíme vám protokol o analýze a protokol o odběru vzorku. Nabízíme rozbory dle Vyhlášky MŽP č. 294/2005 Sb. Tabulka 10.1 a 10.2, výluhové zkoušky.

Dále provádíme odběry a rozbory odpadů, sedimentů, kalů, zemin, odpadních a bazénových vod.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Pitná voda Teplá voda Odpadní voda Whirlpool Bazény Odpady Stavební materiály Sedimenty

Služby

Rozbory pro soukromé osoby, firmy a města Terénní práce Konzultace

Kontakty

Telefony

+420 266 316 272 hlavní telefon

Emaily

moni@moni.cz

Odkazy

www.moni.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17 Dnes
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17

Klíčová slova

rozbory pitných vod rozbory odpadních vod rozbory podzemních vod rozbory povrchových vod rozbory vod z bazénů rozbory odpadů rozbory sedimentů rozbory zemin a kalů akreditovaná laboratoř odběry vzorků testy ekotoxicity pesticidy v podzemní vodě rozbor zeminy rozbory vody pro bazény rozbory vody ve whirpoolu rozbory Praha odběry vzorků Praha rozbory pitné vody Praha rozbory odpadních vod Praha rozbory podezmních vod Praha

Kategorie

Laboratoře, specializovaná zařízení Voda - rozbory

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu