AB Domus s.r.o. - Reality

Jsme tu, abyste bydleli! Již přes 10 let pomáháme našim klientům s prodejem, pronájmem či vyhledáním jejich nemovitosti!

0 (0 hodnocení)

+420 800 888 903

Linka zdarma

Popis činnosti

Potřebujete poradit ohledně prodeje či pronájmu nemovitosti? Potřebujete vypracovat znalecký posudek? Hledáte nemovitost? Neváhejte se obrátit na naši realitní kancelář AB Domus v Praze 10!

Společnost AB Domus s.r.o. působí na trhu s nemovitostmi v regionu Prahy a Středočeského kraje od roku 2006 . Po většinu svého působení jsme vystupovali jako součást frančízového řetězce RE/MAX a to pod značkou RE/MAX 3000. Po úspěšném startu na Praze 10, kde naše společnost sídlí dodnes, a následném dynamickém rozvoji, jsme se v roce 2014 rozhodli jako ryze česká společnost nadále se prezentovat pouze pod svým názvem AB DOMUS s.r.o. - AB DOMUS REALITY.

Nové obchodní prostory společnosti na adrese V Olšinách 2, Praha 10, které se nachází na rozhraní Vršovic a Strašnic nám umožní být blíže našim klientům a poskytnout jim kvalitní servis a prostory pro prezentaci jejich nemovitostí.

Od roku 2010 naše společnost pomohla uspokojit realitní potřeby více než šestistům klientům, kteří oceňují zejména náš profesionální, férový a diskrétní přístup, komplexní realitní, právní i finanční servis.

Chceme práci v oboru realit dělat tak, aby klienti byli naším přístupem a předvedenou prací nadšeni a doporučovali naše služby dál.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Byty Domy Komerční nemovitosti Rekreační oblasti Garáže

Služby

Komplexní realitní servis Prodej a pronájem nemovitostí Finanční servis

Členství v profesních spolcích

Asociace realitních kanceláří

Kontakty

Telefony

+420 800 888 903 Linka zdarma
+420 739 500 590 Mobil

Emaily

info@abdomus.cz
jana.studena@abdomus.cz Majitelka kanceláře

Odkazy

www.abdomus.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba:

Po 09 - 17
Út 09 - 17
St 09 - 17
Čt 09 - 17
9 - 14

Nebo kdykoliv dle domluvy.

Klíčová slova

realitní kancelář reality prodej nemovitosti koupě nemovitosti pronájem realitka byty k prodeji prodej bytů byty k pronájmu pronájem bytů rekreační objekty domy komerční nemovitosti realitní služby AB Domus reality realitní kancelář Praha 10 realitka Praha 10 prodej nemovitostí Praha 10 nemovitosti Praha 10 komerční objekty Praha 10

Kategorie

Realitní kanceláře Byty - prodej, pronájem Kanceláře - pronájem, služby

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu