Ověřená firma

Geoteka s.r.o.

Na českém trhu působíme již 13 let.

0 (0 hodnocení)

+420 383 323 999

Popis činnosti

Naše společnost se zabývá oborem geodézie a kartografie. Jsme schopni realizovat jakoukoliv geodetickou činnost, a to bez ohledu na druh práce, či její rozsah na území celé ČR.

Zabýváme se i prodejem přístrojového vybavení a pomůcek pro geodézii a stavebnictví. Nabízíme výrobky, které sami denně při své práci používáme a o jejichž kvalitách jsme se přesvědčili při všech našich dosavadních prací.

Mezi námi nejvíce prodávané výrobky patří nivelační přístroje včetně nivelačních přístrojů laserových a digitálních. Z dalšího sortimentu zboží si dovolujeme uvést tyto: totální stanice, multifunkční laser, potrubní laser, digitální teodolit. Samozřejmostí je i možnost dodání dalších měřických pomůcek jako jsou odrazné hranoly, pásma, stativy, nivelační latě, značkovací barvy atd. Zkrátka vše, co je potřebné při realizaci Vašich zakázek a je spojené s měřením.

V rámci našich služeb Vám také nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence. Jestliže uvažujete o změně ve vedení účetnictví, potřebujete poradenství formou konzultací a jste z našeho regionu? Pak nás neváhejte kontaktovat! Jsme tady pro Vás!

Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi!

Produkty

digitální mapy

Služby

geometrické plány vytyčování hranic pozemků inženýrská geodézie obchodní činnost vedení účetnictví daňová evidence

Kontakty

Telefony

+420 383 323 999 hlavní telefon
+420 383 325 285 FAX

Emaily

geoteka@geoteka.cz

Odkazy

www.geoteka.cz/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu