Ověřená firma

Pohřební a repatriační ústav Elpis s.r.o. - Pohřební služba Praha 8

Pohřební služba Praha ELPIS poskytuje pohřební služby od roku 1990 na vysoké společenské úrovni. Zajistíme veškeré kremační a hřbitovní služby.

95 (2 hodnocení)

+420 602 200 700

Pohřební služba Praha 8

Popis činnosti

Pohřební služba Elpis je poskytována od roku 1990 a 1995 na vysoké společenské a etické úrovni.

Pozůstalým nabízíme náš kompletní smuteční servis mimo naše kamenné kanceláře, také ve virtuální podobě. V této virtuální provozovny vyřídíte vše z pohodlí domova. Naše pohřební služba na stránkách krematorium.cz a e-pohřeb.cz dále prodává obřady v Praze a okolí, mimo jiné v těchto obřadních síních: Velká a Malá obřadní síň krematoria Strašnice, obřadní síň na Vinohradském hřbitově, Nová obřadní síň na Olšanských hřbitovech, Ústřední obřadní síň na Olšanském hřbitově.

V případě, že si nevyberete z naší nabídky umístěné na naší webové stránce, jsme připraveni vám pomoci na telefonu 602 200 700 po celých 24 hodin.

E-pohřeb - objednávky pohřbu 24 hodin denně. Nabízíme možnost objednat kompletní pohřeb bez osobní návštěvy v kamenné kanceláři a sjednat ho přes internet v klidu svého domova za cenu dle uvedeného ceníku na našich stránkách www.krematorium.cz.

Nabízíme smuteční květinové dary a tisk stuh pro rozloučení s Vašimi blízkými. Po obřadních místech v Praze zajišťujeme dopravu květinových darů. Zajistíme pomníky, náhrobky a další kamenické výrobky a práce. V případě potřeby nabízíme repatriaci "NÁVRAT DO VLASTI" a to vše velmi delikátně, zvláště v etické a psychologické rovině pro pozůstalé a přátele zemřelé osoby.

V rámci repatriace vyřídíme veškeré s ní spojené záležitosti, spolupracujeme s mnoha pohřebními ústavy a státní správou jak v České republice, tak i v cizině přes dvacet let.

Produkty

Smuteční květiny a vazby Rakve Urny Pomníky Náhrobky Obřadní síně Smuteční oznámení

Služby

Pohřební služby Přeprava zesnulých Zajišťujeme předplacený pohřeb Nadstandardní pohřební služby Repatriace - návrat do vlasti Kremace Pohřby do země Ukládání uren Církevní pohřby Kamenické práce Kompletní administrativní servis Smuteční oznámení Smuteční hostiny Thanothopraxe - jednoduchá balzamace Zajištění farářů, řečníků Kopání hrobů Rozptyly Pohřby, smuteční obřady, převozy

Speciality

Pohřební služba Praha 8

Kontakty

Telefony

+420 602 200 700 Pohřební služba Praha 8
+420 800 100 359 Infolinka

Emaily

dispecink@elpis.cz Pohřební služba Praha 8

Odkazy

www.krematorium.cz Pohřební služba Praha 8

Hodnocení

  • 100 od , 18.11.2015 14:54
    Tuto firmu mohu maximálně doporučit.
  • 90 od , 31.07.2014 08:46
    Jsme rádi, že se ELPIS postaral o pohřeb a pomohl nám v těžké chvíli. Duškovi

Kontakty

Působíme v okolí až 50 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17
So 8 - 17
Ne 8 - 17 Dnes

Klíčová slova

pohřební služba pohřeb pohřební ústav pohřební služba Praha urny smuteční kytice věnce smuteční květiny repatriace rakev pohřební služby Praha pohřeb Praha kremace Praha přeprava zesnulých Praha pohřby Praha pohřeb s obřadem Praha kremace bez obřadu Praha pohřby do země Praha pohřeb v domě smutku Praha hřbitovní služby Praha kamenické práce Praha farář Praha smuteční služby Praha obřadní síně Praha kostel Praha Pohřební služba Praha 8

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Krematoria

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Pohřební služba Praha 8

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu