Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. - pohřební služba PRAHA 8 - A

Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec, jsou přirozenou součástí lidského žití.

0 (0 hodnocení)

+420 266 611 058

Main

Popis činnosti

Poslední rozloučení je jednou z posledních služeb, kterou můžeme zesnulému prokázat a každý, i ten nejobyčejnější a ve svém životě osamocený člověk, si zaslouží naši úctu a pokoru při jeho důstojném vyprovázení na poslední cestě.

Naše pohřební služba nabízí velmi široký rozsah služeb a umožňuje každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal jeho osobním představám. V rámci této široké nabídky služeb zajistíme pro pozůstalé vše potřebné tak, aby se v této chvíli nemuseli zabývat dalšími zatěžujícími záležitostmi.

Pokud si otevřete další stránky pohřební služby, nabídneme Vám vhodné rady před objednáním pohřbu, informace o variantách smutečního rozloučení, dále o možnosti splátkových plateb za pohřeb a ekonomickém pohřbu "Pegas".

Nabízíme různé varianty pohřbů, finanční pomoc, nadstandardní služby dle Vašich představ. Poskytujeme i informace týkající se notářského řízení, sociálních dávek a mnohé jiné.

Na lince 800 176 423 jsou poskytovány informace ohledně jednotlivých druhů pohřbů, informace o cenách a dalších potřebných náležitostech souvisejících s pohřbem. Naše pohřební služba zajišťuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně včetně dní pracovního volna a klidu.

Produkty

Pohřební zboží Smuteční oznámení Smuteční kytice Rakve Urny

Služby

Kompletní pohřební a hřbitovní služby Zahraniční převozy zesnulých Převozy zesnulých po ČR Pohřby bez obřadu Pohřby s obřadem Pohřby církevní Pohřby do země Ekonomické pohřby Finanční pomoc Nadstandardní pohřební služby Vsypy, rozptyly a uložení uren

Členství v profesních spolcích

Sdružení pohřebnictví v ČR UPS

Kontakty

Telefony

+420 266 611 058 Main
+420 800 176 423 Toll Free

Emaily

pegas@pegascz.cz
info@pegascz.cz

Odkazy

www.pohrebpegas.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17
So 10 - 15 Dnes
Ne 10 - 15

So, Ne a svátky 10 – 15

Klíčová slova

pohřební ústav pohřební služby pohřební služba převozy zemřelých pohřeb pohřby smuteční kytice smuteční věnce smuteční květiny zahraniční převozy repatriace pohřební služba Praha pohřební ústav Praha poslední rozloučení Praha pohřby Praha pohřeb Praha pohřební služba v Praze převozy zesnulých Praha smuteční květiny Praha ekonomický pohřeb Praha

Kategorie

Pohřební služby, ústavy

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu