Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o. - pohřební služba Praha 3

Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec, jsou přirozenou součástí lidského žití.

0 (0 hodnocení)

+420 222 212 684

Main

Popis činnosti

Poslední rozloučení je jednou z posledních služeb, kterou můžeme zesnulému prokázat a každý, i ten nejobyčejnější a ve svém životě osamocený člověk, si zaslouží naši úctu a pokoru při jeho důstojném vyprovázení na poslední cestě.

Naše pohřební služba nabízí velmi široký rozsah služeb a umožňuje každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal jeho osobním představám. V rámci této široké nabídky služeb zajistíme pro pozůstalé vše potřebné tak, aby se v této chvíli nemuseli zabývat dalšími zatěžujícími záležitostmi.

Pokud si otevřete další stránky pohřební služby, nabídneme Vám vhodné rady před objednáním pohřbu, informace o variantách smutečního rozloučení, dále o možnosti splátkových plateb za pohřeb a ekonomickém pohřbu "Pegas".

Nabízíme různé varianty pohřbů, finanční pomoc, nadstandardní služby dle Vašich představ. Poskytujeme i informace týkající se notářského řízení, sociálních dávek a mnohé jiné.

Na lince 800 176 423 jsou poskytovány informace ohledně jednotlivých druhů pohřbů, informace o cenách a dalších potřebných náležitostech souvisejících s pohřbem. Naše pohřební služba zajišťuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně včetně dní pracovního volna a klidu.

Produkty

Pohřební zboží Smuteční oznámení Smuteční kytice Rakve Urny

Služby

Kompletní pohřební a hřbitovní služby Zahraniční převozy zesnulých Převozy zesnulých po ČR Pohřby bez obřadu Pohřby s obřadem Pohřby církevní Pohřby do země Ekonomické pohřby Finanční pomoc Nadstandardní pohřební služby Vsypy, rozptyly a uložení uren

Členství v profesních spolcích

Sdružení pohřebnictví v ČR UPS

Kontakty

Telefony

+420 222 212 684 Main

Emaily

pegas@pegascz.com
info@pegascz.com

Odkazy

www.pohrebpegas.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu