TOPAV-Takáč s.r.o.

• TOPENÍ • VODA • PLYN • STAVBY • TEPELNÁ ČERPADLA • PLYNOVÉ KOTLE •

0 (0 hodnocení)

+420 417 821 244

Main

Popis činnosti

Zajišťujeme kompletní topenářské práce. Nové rozvody topení, tepelná čerpadla, montáže a výměnu kotlů, kontroly a revize topení. Provádíme komplexní topenářské práce. Naši instalatéři nabízí kompletní instalatérské práce. Zajistíme výměny vodoinstalace a kanalizace v bytových a rodinných domech, hotelích, školách a dalších objektech.

Provádíme rozvody plynu pro novou i stávající výstavbu, zajišťujeme realizace domovních a průmyslových plynovodů, instalace spotřebičů, komplexní řešení rozvodů plynu. Zaměřujeme se na stavební práce od oprav až po výstavbu nových rodinných domů, stavby na klíč. Zajišťujeme veškeré práce při výměně instalací topení, vody a kanalizace.

Hlavními prioritami jsou kromě kvality odvedené práce především vstřícný a individuální přístup k zákazníkovi, dodržování pracovních postupů v souladu s dohodnutým harmonogramem, dodržování norem a předpisů a efektivita prováděných instalačních procedur.

Všichni pracovníci jsou zkušení profesionálové ve svém oboru. Veškeré práce služby s kompletní dodávkou materiálů. Nabízíme moderní přístup a inovace pracovních procesů. Cenové rozpočty a poradenské konzultace jsou zcela ZDARMA.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Topení Tepelná čerpadla Solární systémy Kotle Plynovody Strojovny Rozvody technologických médií Výměníkové stanice

Služby

Topenářství: rozvody topení kontroly, revize topení montáže, výměny kotlů Vodoinstalatérství: vodoinstalace a kanalizace v RD, bytech, hotelích, školách Plynoinstalatérství: domovní a průmyslové plynovody instalace spotřebičů Stavební práce: výstavba RD stavby na klíč

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 417 821 244 Main

Emaily

topav@topav.cz

Odkazy

www.topav.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu