AQUAPLUMB s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 800 555 100

Zelená linka

Popis činnosti

Nabízíme montáž, opravy a údržby vnitřních rozvodů studené a teplé vody, kanalizace, plynu, včetně montáže armatur, spotřebičů, provádění tlakových zkoušek, montáže, rekonstrukce, opravy, údržby topení. Dále provádíme základní a dokončující práce související s prováděním instalatérských prací. Počet našich zaměstnanců dnes čítá: 6x instalatér, topenář, 3x servisní technik plynových spotřebičů a plynoinstalací, 2x elektrikář, 2x dispečer a dále smluvně spolupracujeme s ověřenými subdodávkami v oborech instalatérství, topenářství a plynařství.

Jsme vybaveni kvalitní technikou odpovídající dodávaným pracím, vlastní dopravou a stavební mechanizací. Práce, které nezajišťujeme vlastními pracovníky pro nás zajišťují firmy dle smluv o dílo, které jsou prověřené dlouhodobou spoluprací a byly vybrány na základě výběrových řízení, kde rozhodujícím kritériem byla kvalita prací v přijatelné cenové úrovni.

Všichni zaměstnanci vlastní povolení k polyfuznímu sváření trubek a tvarovek o průměrech vyšších než 40 mm, dále povolení ke svařování plamenem, zařízení z nelegovaných a nízko legovaných ocelí a povolení k pájení mědi na měkko a tvrdo pro rozvody pitné a užitkové vody, ÚT a podlahového vytápění.

Služby

INSTALATÉŘI TOPENÁŘI PLYNAŘI ELEKTRIKÁŘI ZÁMEČNÍCI SERVIS KOTLŮ ČIŠTĚNÍ ODPADŮ, KANALIZACE STAVEBNÍ PRÁCE NONSTOP HAVARIJNÍ SLUŽBA

Značky

PROTHERM DAKON Vaillant Junkers Therm MORA

Kontakty

Telefony

+420 800 555 100 Zelená linka

Emaily

pospisil@aquaplumb.cz

Odkazy

http://www.aquaplumb.cz

Kontakty

Klíčová slova

topenáři čištění odpadů nonstop havarijní služba

Kategorie

Instalatér

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu