• Ruční zastavení

  25.4.2018 MOHU ZASTAVIT ROBOTICKÝ VYSAVAČ DOMA RUČNĚ, POKUD HO JINÝ ČLEN RODINY SPUSTIL NA DÁLKU? PŘÍPADNĚ MOHU HO POMOCÍ APLIKACE ZASTAVIT, POKUD JEJ NĚKDO JINÝ SPUSTIL?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Ano. Robotický vysavač Kobold VR200 vykoná poslední příkaz, který byl zadán.

 • Použití bez aplikace

  25.4.2018 LZE ROBOTICKÝ VYSAVAČ POUŽÍVAT I BEZ APLIKACE?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Samozřejmě. Robotický vysavač Kobold VR200 lze používat i bez aplikace. Vysaje pruh za pruhem, místnost po místnosti a to i v každém rohu. Díky funkci plánování lze naprogramovat konkrétní časy úklidu. Robot tak může vysávat, i když nejste doma.

 • Nainstalování aktualizace

  25.4.2018 JAK MOHU NAINSTALOVAT AKTUALIZACI SOFTWARU?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Aktualizaci softwaru si můžete stáhnout pomocí dodaného USB adaptéru Kobold, USB flash disku a nahrát ji na Kobold VR200. Stáhněte si aktualizaci a rozbalte soubor ve svém počítači. Potom uložte složku „RobotData“ na USB flash disk. Pod krytem vašeho robotického vysavače je USB port. Sejměte jeho gumovou ochranu, připojte USB flash disk k robotickému vysavači pomocí dodaného USB adaptéru a nahrajte aktualizaci. Jak se to provádí, naleznete rovněž v našem videu na https://youtu.be/oVrXox4Owd0.

 • Zabezpečení před hackery

  25.4.2018 JE APLIKACE BEZPEČNÁ PŘED HACKERY?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Nejen vysoký standard kvality, ale také důvěra zákazníků je jedním ze základních principů společnosti Vorwerk. Všechny používané systémy a také komunikace mezi robotickým vysavačem Kobold VR200, chytrými telefony nebo tablety a servery jsou chráněny proti útokům hackerů.

 • Co umí Kobold SP600

  25.4.2018 CO KOBOLD SP600 UMÍ?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Kobold SP600 je výsledkem neustálého vývoje výrobku na základě potřeb našich zákazníků. Systém dva v jednom usnadňuje úklid: Kobold SP600 vysává a vytírá v jednom kroku. Díky řadě technických vylepšení se snadno a intuitivně používá. Funkce automatického vlhčení mikroutěrky, integrovaný zásobník a možnost přidat vlhkost pro čištění obzvláště odolných skvrn dělají úklid pohodlnější a snazší než kdy předtím. A navíc, extra široká mikroutěrka důkladně odstraní nečistoty v každém koutu.

 • Prodej Kobold SP600

  25.4.2018 BUDE SE KOBOLD SP600 PRODÁVAT I NA WEBU A V OBCHODECH?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Ve Vorwerku jsme vždy věřili v přímý prodej. Máme celosvětový tým více než 11 500 Kobold poradců, kteří jsou vždy připravení poskytnout své služby okolním zákazníkům. Pouze tento prodejní model zajistí výjimečný zákaznický servis. Chceme, aby si každý zákazník mohl výrobek prohlédnout a vyzkoušet, aby docenil jeho vlastnosti a kvality. Mnohé z výrobků Kobold jsou dostupné online. Naši poradci jsou samozřejmě vždy k dispozici, aby odpověděli zákazníkům na jejich dotazy související s nákupy na webu.

 • Které modely používat s Kobold SP600

  25.4.2018 KTERÉ MODELY VYSAVAČE KOBOLD MOHU POUŽÍVAT S KOBOLD SP600?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Plný rozsah funkcí Kobold SP600 lze využít pouze s úklidovým systémem Kobold VK200. Ve spojení se staršími modely vysavačů Kobold je možné ho používat s přednastavenou vlhkostí nebo v suchém režimu.

 • Kobold SP600 a alergie

  25.4.2018 JE KOBOLD SP600 VHODNÝ I PRO ALERGIKY?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Naše čisticí prostředky Koboclean, jejichž používání je velmi úsporné, jsou jediné, kterými je možné plnit nádobku. K dostání jsou dva druhy: čistič Koboclean Universal a čistič Koboclean Parquet. Koboclean Universal je vhodný na téměř jakýkoli pevný povrch. Parketové podlahy vyžadují zvláštní péči, proto doporučujeme používat právě Koboclean Parquet, který je velmi jemný.

 • Funkce Kobold EB400

  25.4.2018 JAK FUNGUJE AUTOMATICKÁ DETEKCE DRUHU PODLAHY ELEKTRICKÉHO KARTÁČE KOBOLD EB400

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Ultrazvukový senzor na spodní straně elektrického kartáče Kobold EB400 skenuje podlahu přibližně 16krát za sekundu. V případě, že senzordetekuje přechod mezi kobercem a pevnou podlahou, přizpůsobí během 0,7 sekundy odpovídajícím způsobem správný režim vysávání.

 • Trysky Kobold EB400

  25.4.2018 PROČ JSOU OSTATNÍ TRYSKY / PŘÍLOHY NENÍ SCHOPEN ROZPOZNAT, JAKÝ TYP PODLAHY JSOU NA?

  Odpověď od VORWERK CS k.s.: Automatický elektrický kartáč Kobold EB400 je,narozdíl od ostatních nástavců,všestranný.Je specialistou jak na koberce, tak napevné podlahy. Automatická detekce typu podlahy proto dává smysl pouze pro elektrický kartáč Kobold EB400.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu