Edenred CZ s.r.o.

Jsme spolehlivý partner v oblasti motivace zaměstnanců. Navrhneme vám efektivní benefitní systém a optimalizujeme vaše finanční náklady vynakládané na zaměstnanecké benefity nebo věrnostní programy.

0 (0 hodnocení)

+420 234 662 613

Proplácení

Popis činnosti

Nabízíme efektivní řešení v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Pro naše klienty navrhujeme optimální benefitní systémy s ohledem na jejich efektivnost. Přidanou hodnotou je maximální daňová úspora. Odměňovaní, motivace, posilování loajality a zvyšovaní výkonu zaměstnanců.

Stravenková karta, stravenky Ticket Restaurant, benefitní poukázky a karty Ticket Benefits, dárkové poukázky Ticket Compliments, dále Cafeteria systémy Benefity Café sloužící jako efektivní nástroj řízení a správy zaměstnaneckých benefitů.

S Ticket Restaurant® umožníte svým zaměstnancům uhradit náklady na stravování během pracovního procesu. Tento efektivní způsob motivace zaměstnanců zároveň šetří náklady zaměstnavatele. Stravenky Ticket Restaurant jsou nejjednodušší formou, jak umožnit zaměstnancům uhradit náklady na stravování během pracovního procesu, přičemž nezáleží na tom, kdy a kde zaměstnanec práci vykonává.

Ticket Compliments® Dárkový je univerzální dárková poukázka pro každého. Motivuje, zvyšuje loajalitu, potěší. Ideální dárek pro obchodní partnery, klienty nebo zaměstnance. Vhodný i jako odměna do věrnostních programů a soutěží.

Ticket Service® je univerzální poukázka pro výplatu příspěvku na živobytí ve smyslu § 43 (4) zák. č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi. Poukázka slouží k nákupu základních životních potřeb, například potravin, potřeb osobní hygieny, oděvů a obuvi. Poukázku je možné uplatnit výlučně ve smluvní síti prodejen systému Ticket Service®.

Naším cílem je posilovat spokojenost zaměstnanců, zvyšovat jejich loajalitu k zaměstnavateli, a tím podporovat výkonnost firmy. Tento cíl se nám daří naplňovat především díky našemu prozákaznickému přístupu, odbornému a kvalitnímu servisu a práci na rozšiřování, dnes již největší, partnerské sítě v České republice, která zahrnuje více než 57 000 partnerských provozoven.

Našim službám dnes věří více než 23 500 společností a veřejných institucí, kterým pomáháme řešit jejich každodenní provozní potřeby v oblasti odměňování zaměstnanců.

Produkty

Stravenky Restaurant Card Dárkové poukázky Sociální poukázky Benefity Café

Služby

Zaměstnanecké benefity Online správa benefitů

Členství v profesních spolcích

Profesní sdružení personalistů v České republice

Certifikáty

ISO/IEC 27001:2005 ISO 9001:2008

Kontakty

Telefony

+420 234 662 613 Proplácení
+420 234 662 349 Fax
+420 234 662 616 Proplácení
+420 234 662 622 Prodej

Emaily

informace-cz@edenred.com
Praha-cz@edenred.com

Odkazy

www.edenred.cz
linkedin.com/edenred

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu