Úspěšná obhajoba podlahářů z Jílové
05.05.2016 Cech podlahářů ČR z.s.
Republiková soutěž dovedností žáků středních škol PODLAHA CUP zavítala 3. května do Uherského Brodu jako součást projektu Roku řemesel.
05.05.2016 Cech podlahářů ČR z.s.
Republiková soutěž dovedností žáků středních škol PODLAHA CUP zavítala 3. května do Uherského Brodu jako součást projektu Roku řemesel.
18.07.2020 BUILDEX GROUP s.r.o.
Těšili jste se na nákup nového skleníku, ale nakonec se vám ze stovek modelů jen točí hlava a pomalu výběr odsouváte na příští sezónu? Pojďme si stručně projít celé téma a udělat v tom konečně pořádek.
18.07.2018 WAFE s.r.o.
Hlavní funkcí rekuperace je mimo větrání i její schopnost udržet v domě stálou teplotu jak v zimě, tak v létě. Právě díky tomu je skvělým pomocníkem při úspoře energií v pasivních a nízkoenergetických domech.
24.07.2018 WAFE s.r.o.
Chcete rekuperaci. V tom už máte jasno. Jak ale vybrat tu pravou? Na co si dát pozor? Jak nešlápnout vedle? S tím vám poradíme v našem článku.
24.09.2017 JIHOČESKÉ DIVADLO
Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 771 270 421 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu