Ověřená firma

WAFE s.r.o.

Breathe. Live. To nejlepší pro tělo i mysl. Vy a vaše děti dýcháte téměř jako v lese. Plísně a houby, vysoké CO2, prach, smog a alergeny nemají už ve vašem domově žádné místo.

0 (0 hodnocení)

+420 273 139 700

Popis činnosti

Zdá se vám svět rekuperace komplikovaný a zmatený? Chcete vědět více o výhodách WAFE systémů? Nebo jste profesionál, který v nás hledá spolehlivého partnera? Oslovte nás! Jsme specialisté na větrání s rekuperací tepla.

WAFE je navržena tak, abyste spořili. Ušetříte za topení, za výměníky, za filtry, za předehřev jednotky v zimě, ale i čas, který jednotce musíte věnovat pro její bezproblémové fungování. Vlastně se nemusíte starat o nic. Jednotky WAFE jsou intuitivní. Jsou koncipovány tak, aby provětrávaly váš domov zcela nezávisle.

V týmu WAFE se potkali inženýři a marketéři, aby rozvířili vody technologií pro rekuperaci tepla ze vzduchu. Budeme usilovat o vytvoření nových standardů efektivity a budeme bořit mýty, které stojí v cestě udržitelnému a zdravému bydlení.

Sídlíme v Praze, České republice, ale naše úmysly jsou globální. Ve WAFE zakládáme naše uvažování na několika principech. Orientace na zákazníka, výroba prémiových výrobků, inovace, uživatelský komfort a ochrana zdraví a přírody. To jsou hodnoty, podle kterých se chováme.

Tomu se u nás podřizuje vše. Jsme inovátoři, technologicky i způsobem přemýšlení. Naše jednotky jsou technologicky unikátní, elegantně designované a spolehlivé. Díky on-line připojení, IOT technologiím a sledovacím metrikám mají naši zákazníci spolehlivější zařízení, aniž by se o ně museli starat.

Věříme, že čím méně zákaznické interakce s rekuperační jednotkou, tím lépe. Naše jednotka je autonomní, vždy ví, co má dělat, a v tom vidíme její prémiovost, nikoli v nepřehledném množství stejně nepoužívaných funkcí. Vyrábíme prémiové výrobky, čemuž odpovídá kvalita komponentů, doprovodné služby, servis i naše komunikace.

Zajímá nás ochrana přírody a zdraví. Naše výrobky vytváří zdravé prostředí v domovech našich zákazníků. Způsob výroby a distribuce podléhá těm nejpřísnějším kritériím pro trvale udržitelný rozvoj.

Vše, co děláme, poměřujeme zájmem zákazníků. Neinovujeme tak, aby naši zákazníci museli zaplatit dražší montáž nebo museli každých 5 let měnit drahý výměník. Myslíme jako vy. Zajímá nás vaše dlouhodobá spokojenost.

Sledujte nás, podporujte nás a pomozte nám přispět naším dílem k rozvoji udržitelného pasivního bydlení.

Věříme, že WAFE 350 bude váš nejhezčí kousek v technické místnosti.

Svou práci milujeme!

Produkty

rekuperační jednotky

Služby

autonomní umělá inteligence intuitivní ovládání entalpický klapkový systém nastavení přes aplikaci integrovaný CO2 senzor nízká spotřeba energie připojení na internet Smart Home systém Sigfox snížení investičních nákladů snížení provozních nákladů doprovodné služby servis

Značky

WAFE 350 WAFE 250 Anna Marešová

Kontakty

Telefony

+420 273 139 700 hlavní telefon

Emaily

info@wafe.eu

Odkazy

www.wafe.eu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu