+420 241 740 566

Main

Akční nabídka

Popis činnosti

Chceme ukázat studentům, že učení se cizím jazykům je zábava, a že s kvalitním lektorem je možné zvládnout daleko více, než doma s učebnicí pro samouky nebo s "panem Prokopem" z "Angličtiny pro jazykové školy".

Trendy pro 21. století jsou jasné: najít si dobrého učitele, co nejdříve začít s cizojazyčnou učebnicí, a hlavně ke vzdělávání přistupovat aktivně. Přesně takový typ studenta má největší šanci dělat pokroky.

Jazyková škola Polyglot nabízí v rámci výzvy MŠMT Šablony II kurzy angličtiny a němčiny v rozsahu A1–C1 podle SERR. Kurzy jsou akreditovány jako DVPP (další vzdělávání jazykových pracovníků). Víte o tom, že v naší nabídce najdete kurzy pro malé skupiny, a to již od 2 studentů? Připravili jsme je speciálně pro klienty, kterým vyhovuje individuální přístup.

Jazyková škola Polyglot nabízí i jazykové kurzy v zemích, kde se cílovým jazykem hovoří. V naší nabídce naleznete atraktivní studijní destinace jako je Velká Británie, Irsko, Malta, Německo a Rakousko.

Kromě vlastní výuky všech světových jazyků, včetně exotické arabštiny nebo čínštiny nabízíme v Polyglotu též profesionální překladatelský servis. Naši překladatelé mají široké pole působnosti, včetně obchodního jazyka, právnických a technických textů.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Šablony II pro základní školy E-learningové kurzy On-line skype kurzy Dětské kurzy Angličtina Němčina Francouzština Španělština Italština Ruština

Služby

Kurzy pro malé skupiny Jazykové kurzy v zahraničí Firemní výuka Individuální kurzy Veřejné kurzy Mezinárodní zkoušky Jazykové certifikáty Překlady a tlumočení Nakladatelství

Značky

Pearson Test of English Goethe-Zertifikat DELF DALF DELE CILS TORFL

Členství v profesních spolcích

Asociace jazykových škol

Kontakty

Telefony

+420 241 740 566 Main
+420 777 252 453 Mobile

Emaily

skola.praha@polyglot.cz

Odkazy

www.polyglot.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu