ELESA+GANTER CZ s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 296 333 870

Main

Popis činnosti

Sháníte spolehlivého dodavatele normalizovaných součástí? Máte speciální požadavky, ale není nikdo, kdo by vašim nadstandardním přáním vyhověl? Obraťte se na společnost ELESA+GANTER se sídlem v Praze, která dodává speciální prvky na přání zákazníka.

Jsme výrobce kvalitních průmyslových dílů s celosvětovou působností. Dodáváme normalizované díly pro stroje, průmyslové provozy, zdravotnická a stravovací zařízení apod. Zaměřujeme se také na produktové řady se specializovanými funkcemi jako například antibakteriální úpravy, samozhášecí materiály či díly pro bezpečnou manipulaci.

Poskytujeme technické poradenství. V rámci zákaznických služeb nabízíme úpravy standardních dílů dle požadavků odběratelů.

Produkty

ovládací prvky utahovací kolečka upínací páky průmyslová madla pevné, otočné a sklopné rukojeti regulační prvky ukazatelé polohy zajišťovací prvky strojní prvky kloubové prvky polohovací prvky dveřní panty západky a zámky rychloupínače a uzávěry prvky pro hydraulické systémy trubkové spojky pojezdová kola přídržné magnety

Služby

výroba kvalitních průmyslových dílů technické poradenství antibakteriální úpravy

Kontakty

Telefony

+420 296 333 870 Main
+420 296 333 871 Alt

Emaily

info@elesa-ganter.cz

Odkazy

http://www.normovanedily.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

ovládací prvky ruční kola kliky ovládací kliky utahovací kolečka rýhované šrouby

Kategorie

Strojírenství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu