VariCAD, spol. s r.o.

...tak snadno jste ještě netvořili!

0 (0 hodnocení)

+420 485 113 735

Main

Popis činnosti

Nabízíme Vám VariCAD - CAD systém pro 3D návrhy ve strojírenství, který je mezi uživateli oblíben především pro svoji rychlost, jednoduché a snadné ovládání, malé nároky na hardware a nízkou pořizovací cenu. Je vhodný i pro modelování velmi rozsáhlých sestav ve 3D a pro kompletní tvorbu výrobní dokumentace.

Mezi standardní moduly VariCADu patří 3D modelování, 2D kreslení, práce v sestavách a podsestavách, parametrické modelování, geometrické vazby, asociativní kótování, knihovny strojních součástí, knihovny symbolů a bloků, výpočty a četné nástroje pro práci s negrafickými informacemi (archiv, razítka, kusovníky, správa souborů výkresů atd.).

Tyto a další nástroje umožňují konstruktérům velmi rychle vytvářet, analyzovat a neomezeně upravovat koncepty návrhů. Prostředí systému VariCAD je navrženo tak, aby umožnilo snadnou a rychlou orientaci uživatele. Bylo pečlivě doladěno, aby odpovídalo konstrukčnímu myšlení a aby se k výsledku uživatel dopracoval s co nejmenším počtem kroků.

Nevnucuje konstruktérovi určitý postup, ale nechává mu volné ruce při návrhu. Příkazy jsou vytvořeny se záměrem co nejvíce usnadnit jejich použití. Práci usnadní inteligentní kurzor, velké množství zachytávacích a výběrových módů, ve 2D konstrukční čáry, pravoúhlá síť.

Další v naší nabídce je VariCAD Viewer je bezplatný prohlížeč, převodník dat a tiskový software. Umožňuje hromadné tisky a konverze mezi základními CAD formáty (DWB, DWG, DXF, STEP, STP, IGES, IGS, STL, BMP, JPG, PNG a GIF). V případě, že nemáte zakoupenou licenci, budete moci používat VariCAD 30 dní jako trial (zkušební verzi). Trialová verze jinak není ničím omezena.

Pro lepší osvojení systému VariCAD si můžete vybrat školení a konzultace z naší nabídky. Součástí každého školení je nejen teoretická část, ale samozřejmě i praktická část.

Skupinová školení se konají ve školicím středisku v Liberci, individuální školení a konzultace mohou probíhat také u Vás na pracovišti. Záleží jen na Vás, který typ školení si vyberete.

I v letošním roce můžete získat finanční příspěvek na vzdělávání zaměstnanců z projektů Evropského sociálního fondu a individuálních regionálních projektů. Pokud máte od Úřadu práce schválenou žádost, rádi Vám připravíme konkrétní nabídku školení pro Vaše zaměstnance.

Termíny pro ukončení vzdělávacích aktivit jsou u krajských projektů závislé na daném regionu. Bližší informace na tel.: 485 113 735.

Neváhejte a využijte našich produktů! _

Produkty

Software pro konstruktéry VariCAD pro Windows a Linux VariCAD roční upgrade VariCAD Viewer - prohlížeč, konvertor - pro Windows a Linux VariCAD Trial pro Windows a Linux

Služby

E-shop Prezentace a školení Kurzy

Značky

VariCAD

Kontakty

Telefony

+420 485 113 735 Main
+420 606 605 356 Alt
+420 606 605 356 Mobile

Emaily

posta@varicad.cz

Odkazy

http://www.varicad.cz/cz/home/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu