VH MONT - STAV s.r.o.

Stavební práce, zemní práce, domy na klíč a vše okolo Třebíč.

0 (0 hodnocení)

+420 568 620 008

Popis činnosti

Hledáte stavební firmu v Třebíči a okolí? Kontaktujte nás! Jsme stavební firma zabývající se stavbou domů na klíč včetně průmyslových objektů (srovnání terénu, zatravňování, stavba ze ztraceného bednění, oplocení, opěrné zdi).

Provádíme také rekonstrukce, zateplení fasád a obkladačské, natěračské, malířské, stavební i zemní práce, výkopové práce. Vodoinstalační práce (výměna odpadů, montáž sprchových koutů, obklady). Provádíme obklady jak bytové zástavby, tak průmyslových objektů, venkovní i vnitřní.

Stavby provádíme dle požadavků a návrhů zákazníka, včetně zemních prací a úpravy vybudovaného průmyslového objektu. Při zadání zakázky nabízíme vypracování návrhu a odborné poradenství zdarma.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Stavby na klíč Průmyslové stavby Kancelářské objekty Základové desky Podlahy Terasy Zděná jádra Zděné ploty Omítky vnitřní a venkovní Dlažby a obklady

Služby

Stavební práce Tesařské práce Klempířské práce Pokrývačské práce Projektová dokumentace Rekonstrukce Zemní práce Vodoinstalatérství Zateplení fasád Malířské a natěračské práce

Kontakty

Telefony

+420 568 620 008 hlavní telefon
+420 606 686 716 Vladimír Hvězda
+420 602 545 077 Ing. Martin Kopuletý

Emaily

vh.mont-stav@seznam.cz
mont-stav@quick.cz

Odkazy

www.mont-stav.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu