Popis činnosti

AUTOVRAKY - likvidace a recyklace autovraků, RECYKLACE elektrošrotu, Za autovraky vyplácíme příspěvek až 1.500.- Kč. Jedná se ruční demontáže a třídění. Chráněná dílna nabízí možnost náhradního plnění.

ELEKTRO-ODPADY - např.: výpočetní a komunikační technika, elektrické spotřebiče, vysílací technika a vše další, co při svém provozu užívá elektřinu ze sítě, baterií, či elektromagnetické vlnění.

SKARTACE archivů a dokumentů je prováděna je speciálním zařízení pro stupně ochrany dat I. a II. stupně dle Národního bezpečnostního úřadu.

Zpracování OBALŮ a materiálů - papír, fólie, PET

Produkty

Přebírání vozidel k likvidaci, protokoly o likvidaci zdarma Elektro-odpady převzetí zdarma k surovinovému využití Skartace archivů a dokumentů v rozsahu utajení I. a II. stupně dle NBÚ Obalové materiály - třídění pro další využití Elektrošrot – vše co používá elektrický proud nebo elektromagnetické vlnění

Služby

Ekologické poradenství Poradenství RE-USE Recyklace elektroodpadů Likvidace vozidel Skartace Možnost být přítomen při skartaci dokumentů Vyplácíme peníze za přijetý autovrak Zajištění odtahu autovraku Elektrošrot – recyklace a likvidace Náhradní plnění

Speciality

Ochrana životního prostředí Využití surovin z odpadů Ekologické nakládání s odpadem

Jazyky

Němčina

Kontakty

Telefony

+420 775 225 291 Main
+420 799 551 154 Alt
+420 774 136 136 Mobile

Emaily

planeta@recyklace-odpadu.cz

Odkazy

http://recyklace-odpadu.cz website
http://www.elektrosrot.eu/ menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu