Indická Restaurace Taj Mahal Express

Originální rodinná indická restaurace s přátelskou atmosférou, , která nabízí nevšední zážitek z typické indické kuchyně.

0 (0 hodnocení)

+420 775 136 224

Popis činnosti

V restauraci Tajmahal express žijeme jídlem a snažíme se hostům nabídnout maximální spokojenost, čistotu a výhodnou cenu. Naší specialitou je pořádání večírků pro skupiny lidí.

Naše restaurace má kuřácké i nekuřácké prostory. Tajmahal express je vhodnou restaurací pro rodiny s dětmi. V naší restauraci si vyberete z jedinečné nabídky masových, grilovaných, vegetariánských ale i mořských jídel, které jste dosud v pražských restauracích nemohli ochutnat. Nemusíte se bát pálivého jídla, protože umíme uvařit i evropský standard. U nás si pochutná každý.

Naše restaurace je jedinou restaurací v celé Praze s originální hliněná pecí Tandoor, která je dovezená přímo z Indie. Všechny pokrmy jsou připravovány pouze s přírodními bylinkami a kořením. Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind.

Jsme přesvědčeni, že si naše skvělá indická jídla, za podpory vynikající obsluhy, maximálně vychutnáte. Garantujeme Vám spokojenost při Vaší první návštěvě.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Papadums (Křupavé placky) Chutney Polévky Předkrmy Speciality šéfkuchaře Dansak Speciality Tajmahal express Tandoori pokrmy Vegetariánské pokrmy a přílohy Dezerty

Služby

Restaurace Pořádání večírků pro skupiny lid Kuřácké i nekuřácké prostory Rozvoz po Praze

Značky

Tandoor

Kontakty

Telefony

+420 775 136 224 hlavní telefon
+420 775 136 224 mobilní telefon

Emaily

info@tajmahalexpress.cz

Odkazy

www.tajmahalexpress.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 11 - 21:30
Út 11 - 21:30
St 11 - 21:30 Dnes
Čt 11 - 21:30
11 - 21:30
So 13 - 21:30
Ne 13 - 21:30

Klíčová slova

restaurace indická restaurace indická jídla indická kuchyně Tajmahal Express indická restaurace Praha indická jídla Praha indická kuchyně Praha indické speciality Praha jídla z Tandoori Praha Tandoor Praha papadums Praha indické polévky Praha dansak Praha tandoori pokrmy Praha vegetariánské pokrmy Praha vegetariánská jídla Praha indické dezerty Praha

Kategorie

Restaurace

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • PAYPAL
  • MASTERCARD
  • DINERSCLUB
  • TICKETRESTAURANT
  • VISA
  • GOPAY

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

82 (1 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu