+420 222 352 200

showroom

Popis činnosti

Poskytujeme ty nejkvalitnější komplexní služby od prvního setkání s klientem, přes prodej či servis vozu, až po jeho následnou péči v našem servisním centru. Valenter Auto Vám vždy nabídne širokou paletu nových vozů všech značek koncernu FCA a Nissan.

Nabízíme také předváděcí vozy s atraktivními slevami a ověřené zánovní vozy. Rádi Vás přivítáme v jednom z nejluxusnějších autosalonů Fiat, Alfa Romeo, Jeep a Nissan v České republice.

Námi opravené vozy jsou po opravě ve špičkové kvalitě a pokles ceny havarovaného vozu je minimální. Provedeme nejen opravu, ale vůz vám i vyčistíme. Provádíme garanční prohlídky vozů, prohlídky a přípravy vozů před letní i zimní sezónou a další servis na přání zákazníka.

V našem centru vyřešíme opravu, komunikaci s pojišťovnou a veškeré související úkony s opravou. V případě havárie nebo nepojízdného vozu nabízíme odtah vozu k nám do servisu.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Nissan Alfa Romeo Fiat Fiat Professional Jeep Audi Mercedes Benz Lexus náhradní díly

Služby

Prodej vozů Kompletní péče o vůz Servis Odtah vozů Náhradní vozy Prodej zánovních vozů likvidace pojistných událostí Příjem oprav

Značky

Nissan Alfa Romeo Fiat Fiat Professional Jeep Audi Mercedes Benz

Jazyky

anglický jazyk

Kontakty

Telefony

+420 222 352 200 showroom
+420 734 180 104 další telefon
+420 734 180 104 mobilní telefon

Emaily

prodej@valenterauto.cz

Odkazy

www.valenterauto.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu