NOSRETI reality a.s.

Snažíme se vždy o individuální přístup a o nalezení řešení přímo na míru.

0 (0 hodnocení)

+420 543 533 911

Popis činnosti

Hlavní čtyřpodlažní administrativní budova nabízí více než 4 500 m2 kancelářských a prodejních ploch. Sídlo společnosti se nachází v Brně, ale pobočky naleznete i v Ostravě. Další nemovitosti navíc i v Praze, v Jirnech a na Kunzově.

Budova je vybavena jak osobním, tak nákladním výtahem. V přízemí budovy se nacházejí prodejny, banka, bankomat a recepce. Dále je v přízemí občerstvovací zóna s automaty na občerstvení. Vedle recepce se nachází kancelář NOSRETI reality a.s., kde nás můžete navštívit. Areál dále nabízí garáže a skladovací plochy. K areálu náleží vlastní parkoviště, které je vybaveno automatickým parkovacím systémem.

Máme rozmanité jednací prostory k pronájmu, kde můžete uspořádat vlastní firemní školení či konferenci. Pokud potřebujete profesionální a moderní prostor pro Vaše firemní školení, jste na správném místě.

Nabízíme k pronájmu jednací prostory - Zasedací místnost (až 20 osob), Konferenční místnost (až 50 osob), Meeting point (až 10 osob).

Pokud tedy hledáte vhodné prostory pro Vaše podnikání či bydlení v atraktivních lokalitách, neváhejte se na nás obrátit! Náš tým je připraven Vám pomoci.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Kancelářské plochy Prodejní plochy Jednací prostory Obchodní prostory a sklad Parkoviště Chaty

Služby

Pronájem prostor Realitní činnost Firemní školení Konference

Kontakty

Telefony

+420 543 533 911 hlavní telefon

Emaily

reality@nosreti.cz

Odkazy

www.nosreti-reality.cz
linkedin/nosreti-group
instagram/nosretireality

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu