Ověřená firma

TetaBěta Kreativní a výtvarné potřeby

Tvoříme spolu...

0 (0 hodnocení)

+420 603 804 231

Profilová fotogalerie

Prodejna Teta Běta Kreativní a výtvarné potřeby

fotografie 1/32 - Prodejna Teta Běta Kreativní a výtvarné potřeby - Prodejnu Teta Běta Kreativní a výtvarné potřeby najdete na adrese Plzeňská 2299/168. Pouze 3 zastávky z centra. Z Anděla tramvají č. 9, 10, 15, 16, zastávka Klamovka.

Akrylové barvy pro vaše kreativní tvoření

fotografie 2/32 - Akrylové barvy pro vaše kreativní tvoření - Akrylové barvy značky DailyART jsou syté s vysokým obsahem pigmentu a nádherných odstínech.

Kvalitní blok na akvarel firmy Fabriano

fotografie 3/32 - Kvalitní blok na akvarel firmy Fabriano - Jste milovníkem akvarelu? Pak jistě oceníte tento kvalitní a krásný blok na malování akvarelovými barvami od italské firmy Fabriano o rozměrech 24 x 32 cm a gramáži 300 g/m2.

Vintage křídové barvy

fotografie 4/32 - Vintage křídové barvy - Tolik populární křídové Vintage barvy v kouzelných odstínech

Malířská plátna napnutá na dřevěném rámu

fotografie 5/32 - Malířská plátna napnutá na dřevěném rámu - Nabízíme malířská plátna napnutá na dřevěném rámu v hobby nebo profesionální kvalitě.

Dřevěné krabičky, boxy, obrázky, rámečky

fotografie 6/32 - Dřevěné krabičky, boxy, obrázky, rámečky - Dřevěné krabičky pro vaše další zdobení

Rýžové papíry

fotografie 7/32 - Rýžové papíry - Široký výběr rýžových papírů pro dekupáž

Tempery

fotografie 8/32 - Tempery

Modelovací hmoty

fotografie 9/32 - Modelovací hmoty - Samotvrdnoucí modelovací hmoty

Drátěná hvězda

fotografie 10/32 - Drátěná hvězda - Drátěná hvězda jako základ pro výrobu vánočních dekorací. Snadno na ni navléknete korálky a máte hotovo.

Smaragdová patina

fotografie 11/32 - Smaragdová patina - Netoxická pasta na bázi vody a vosku. Vytváří nádherný starobylý patinový vzhled na jakémkoliv porézním povrchu. Je perfektní například pro zvýraznění prasklin.

Metalický pigment

fotografie 12/32 - Metalický pigment - Jemný metalický prášek vytvoří na vašich dílech opravdu překrásný třpyt a lesk.

Saténová stuha

fotografie 13/32 - Saténová stuha - Na velikonoční tvoření, mašličky

Bavy na textil, metalické

fotografie 14/32 - Bavy na textil, metalické - Barvy na trička, tašky, bavlněné sáčky, boty

Plastové šablony

fotografie 15/32 - Plastové šablony - Pomocí šablon docílíte profesionálního vzhledu dekorovaného předmětu, třeba trička, tašky nebo dřevěné krabičky.

Rýžové papíry dekupáž

fotografie 16/32 - Rýžové papíry dekupáž - Rýžový papír na decoupage, snadno jej přilepíte na dřevo, kov, sklo, překližku nebo plátno.

Rýžový papír na dekupáž

fotografie 17/32 - Rýžový papír na dekupáž - Přírodní rýžový papír pro decoupage, Snadné lepení, vhodné na dřevo, lepenku, kov, sklo. Nevyžaduje před použitím namáčení. Rozměr A4.

Lepidlo na dekupáž matné

fotografie 18/32 - Lepidlo na dekupáž matné - Matné lepidlo na ubrouskovou techniku, bez kyselin, minimalizuje pokrčení ubrousku.

Plastové kropenaté vejce

fotografie 19/32 - Plastové kropenaté vejce - Na velikonoční tvoření

Lepidlo ke zlacení

fotografie 20/32 - Lepidlo ke zlacení - Velmi silné lepidlo na bázi vody. Používáme jej při zlacení, k lepení kovových plátků, kovových vloček, kovového nebo perleťového pigmentu, třpytek.

Rýžový papír

fotografie 21/32 - Rýžový papír - Přírodní rýžový papír na dekupáž. Rýžový papír se snadno lepí, netrhá a nekroutí se tak jako ubrousky, před použitím není třeba jej namáčet.

Peří z perličky, světle růžové 24 ks

fotografie 22/32 - Peří z perličky, světle růžové 24 ks - Krásná světle růžová peříčka z perličky, vel. 6-8 cm, 24 ks v balení. Výrobek německé firmy Meyco.

Patina Daily ART, 25 ml, bronzová

fotografie 23/32 - Patina Daily ART, 25 ml, bronzová - Netoxická pasta na bázi vody a vosku. Vytváří nádherný starobylý patinový vzhled na jakémkoliv porézním povrchu. Je perfektní například pro zvýraznění prasklin.

Rýžový papír Kuřátka v kloboucích

fotografie 24/32 - Rýžový papír Kuřátka v kloboucích - Přírodní rýžový papír pro decoupage, rozměry 21x29,7 cm, A4. Rýžový papír se snadno lepí, netrhá a nekroutí se tak jako ubrousky, před použitím není třeba jej namáčet.

Strukturovací pasta, 100 ml, Daily ART

fotografie 25/32 - Strukturovací pasta, 100 ml, Daily ART - Jemná akrylová hmota na bázi vody, perfektní k vytvoření 3D efektů na různých tvrdých površích, jako je dřevo, kámen, kov, polystyren, modelovací hlína, karton, papír, plátno.

Gesso pasta černá 100 ml

fotografie 26/32 - Gesso pasta černá 100 ml - Gesso pasta je hustá akrylová pasta, ředitelná vodou, která poměrně rychle zasychá. Používáme ji jako první nátěr na všechny povrchy, dřevo, karton, překližka, plátno a podobně. Buď k dorovnání nerovností podkladu a nebo naopak k vytvoření nerovného povrchu.

Pouring medium Pentart

fotografie 27/32 - Pouring medium Pentart - Pouring medium je vlastně ředidlo akrylových barev. Naředí akrylové barvy tak, aby byly tekuté a daly se rozlévat na ploše, přitom však téměř nezmění odstín.

Silikonový olej Pentart

fotografie 28/32 - Silikonový olej Pentart - Silikonový olej využijete při malování tekutými barvami, tzv. technika fluid painting. Používáme současně s Pouring médiem k dosažení úžasných barevných efektů, kapek a podobně.

Lepidlo vinylové Primo

fotografie 29/32 - Lepidlo vinylové Primo - Vinylové lepidlo Supervinyl typu Herkules. Lepidlo vysoké kvality s vynikající přilnavostí, po zaschnutí je zcela transparentní a lesklé.

Mixed Media

fotografie 30/32 - Mixed Media - Mixed media, inkoustové barvy na bázi vody, bez kyselin. Vintage barvy na textil, ale také na různé jiné porézní materiály, například dřevo, lepenka, papír, cement, keramika. Dají se spolu různě kombinovat, míchat, (mixovat),

Gelová razítka

fotografie 31/32 - Gelová razítka - Velikou výhodou gelových transparentních razítek je, že přesně vidíte, kam razítkujete. Pro ,,sběratele razítek" mají gelová razítka ještě jednu nespornou výhodu, ušetří vám totiž spoustu místa oproti razítkům dřevěným.

Akrylové umělecké barvy Ladoga

fotografie 32/32 - Akrylové umělecké barvy Ladoga - Sada akrylových uměleckých barev Ladoga, výrobce Nevskaya Palitra. Deset brilantních barev po 46 ml.

Kontakty a adresa

TetaBěta Kreativní a výtvarné potřeby
  • Plzeňská 2299/168, 150 00 Praha 5
    okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha

    Naproti velké modré budově České pošty. Z Anděla tramvaj č. 9,10,15,16, výstup na třetí zastávce, Klamovka.
  • +420 603 804 231
  • info@tetabeta.cz

Otevírací hodiny

Po 10 - 18:30
Út 10 - 18:30
St 10 - 18:30
Čt 10 - 18:30 Dnes
10 - 18:30
So 10 - 13:30
Ne zavřeno

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu