Ověřená firma

Teta Běta Kreativní potřeby

Tvoříme spolu...

0 (0 hodnocení)

+420 603 804 231

Popis činnosti

Rádi doma něco tvoříte a vyrábíte? Hledáte vše pro malování a hrátky s barvami? Pak Vás vítáme na našich stránkách pro kreativní tvoření!

Jsme kamenná prodejna, ale provozujeme také e-shop. V našem krámku naleznete široký sortiment pro vlastní tvoření, hobby potřeby pro různé kreativní techniky, a to jak pro děti, tak i dospělé.

Zboží z e-shopu si můžete osobně vyzvednout v otvíracích hodinách, anebo po telefonické dohodě téměř kdykoliv. Pořádáme také kreativní kurzy a dílničky.

U nás si vyberou dospělí, děti, maminky, tatínkové, ale i ti nejmenší v mateřských školkách a školách.

Zaujala Vás naše nabídka? Vyberte si z našich výtvarných potřeb nebo se přihlaste do některého z kurzů. Hrajte si v každém věku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Akrylové barvy Vintage křídové barvy Barvy na textil, kontury, transfer, fixy Barvy na sklo, porcelán, keramiku Barvy svítící ve tmě Barvy speciální Zlacení Drátky, dráty, háčky, lapače snů Glitry Lepidla, laky Kontury Keramické omalovánky Krajky, stuhy, perlové šňůry Antistresové omalovánky Barvy na obličej Modelování, odlévání, formy, extrudery Mýdla, výroba Malířská plátna Strukturovací pasty, pěny Gumy, gumičky Nažehlovací fólie, papír na střihy Nůžky, kleště, tavné pistole, šídla Dřevěné krabičky Pečetní vosk, pečetidla Provázky, rafia, sítě Předměty k dekorování Patina Malování a kreslení podle čísel Přízdoby na věnce Razítkování Smaltovací prášky Šablony plastové Štětce, palety, špachtle Textilní tužidla, Powertex Barvy křídové Daily Art Kovové přívěsky Rýžové papíry Lepidlo na dekupáž Lak na dekupáž Tekuté zlato Plátkové zlato Polystyren Věnce slaměné, proutěné, polystyrenové Skleněné ozdoby Ubrousky na dekupáž Samolepící perličky Ovčí rouno Korálky a návlekový materiál

Služby

Prodej kreativních a výtvarných potřeb E-shop Tvoření s dětmi Kreativní kurzy a dílničky

Značky

Powertex DailyART Meyco Pentart

Kontakty

Telefony

+420 603 804 231 hlavní telefon

Emaily

info@tetabeta.cz
Miloslavaw@seznam.cz

Odkazy

www.tetabeta.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu