Popis činnosti

Rádi doma něco tvoříte a vyrábíte? Hledáte vše pro malování a hrátky s barvami? Pak Vás vítáme na našich stránkách pro kreativní tvoření!

Jsme kamenná prodejna, ale provozujeme také e-shop. V našem krámku naleznete široký sortiment pro vlastní tvoření, hobby potřeby pro různé kreativní techniky, a to jak pro děti, tak i dospělé.

Zboží z e-shopu si můžete osobně vyzvednout v otvíracích hodinách, anebo po telefonické dohodě téměř kdykoliv. Pořádáme také kreativní kurzy a dílničky.

U nás si vyberou dospělí, děti, maminky, tatínkové, ale i ti nejmenší v mateřských školkách a školách.

Zaujala Vás naše nabídka? Vyberte si z našich výtvarných potřeb nebo se přihlaste do některého z kurzů. Hrajte si v každém věku.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Antistresové omalovánky Barvy akrylové matné Barvy na textil, kontury, transfer, fixy Barvy na sklo, porcelán, keramiku Barvy svítící ve tmě Barvy speciální Barvy na obličej Drátky, dráty, háčky, lapače snů Glitry Gumy, gumičky Lepidla, laky Kontury Keramické omalovánky Krajky, stuhy, perlové šňůry Malování a kreslení podle čísel Modelování, odlévání, formy, extrudery Mýdla, výroba Nažehlovací fólie, papír na střihy Nůžky, kleště, tavné pistole, šídla Pečetní vosk, pečetidla Plátna, mandaly Provázky, rafia, sítě Předměty k dekorování Přízdoby Razítkování Smaltovací prášky Strukturovací pasty, pěny Šablony Štětce, palety, špachtle Textilní tužidla, Powertex Zlacení Patina Barvy Vintage Barvy křídové Daily Art Kovové přívěsky Rýžový papír lepidlo na dekupáž lak na dekupáž

Služby

Prodej kreativních a výtvarných potřeb E-shop Tvoření s dětmi Kreativní kurzy a dílničky

Kontakty

Telefony

+420 603 804 231 hlavní telefon

Emaily

info@tetabeta.cz

Odkazy

www.tetabeta.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu