Manesova No.5 Apartments

Apartmány v samém srdci Prahy.

0 (0 hodnocení)

+420 770 136 501

Main

Profilová fotogalerie

Vstupní hala

fotografie 1/16 - Vstupní hala

Apartmán De Luxe s jedním velkým pokojem

fotografie 2/16 - Apartmán De Luxe s jedním velkým pokojem - Velikost apartmánu: 62 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí dvě místnosti. Ložnice s manželskou postelí a se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Schodiště budovy

fotografie 3/16 - Schodiště budovy

Schodiště budovy

fotografie 4/16 - Schodiště budovy

Výtah v budově

fotografie 5/16 - Výtah v budově

Chodby u apartmánů

fotografie 6/16 - Chodby u apartmánů

Vstupní hala

fotografie 7/16 - Vstupní hala

Apartmán v přízemí se zahradou

fotografie 8/16 - Apartmán v přízemí se zahradou - Velikost apartmánu: 59 m². Tento apartmán se nachází v přízemí a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením.

Apartmán v přízemí se zahradou

fotografie 9/16 - Apartmán v přízemí se zahradou - Velikost apartmánu: 59 m². Tento apartmán se nachází v přízemí a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením.

Apartmán De Luxe/Spisovatel

fotografie 10/16 - Apartmán De Luxe/Spisovatel - Velikost apartmánu: 73 m². Tento zvukotěsný a klimatizovaný apartmán má tři pokoje. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením, knihovnu.

Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi

fotografie 11/16 - Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi - Velikost apartmánu: 75 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí 3 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi

fotografie 12/16 - Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi - Velikost apartmánu: 75 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí 3 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Apartmán De Luxe/Spisovatel

fotografie 13/16 - Apartmán De Luxe/Spisovatel - Velikost apartmánu: 73 m². Tento zvukotěsný a klimatizovaný apartmán má tři pokoje. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením, knihovnu.

Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi

fotografie 14/16 - Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi - Velikost apartmánu: 75 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí 3 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi

fotografie 15/16 - Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi - Velikost apartmánu: 75 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí 3 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Apartmán De Luxe s jedním velkým pokojem

fotografie 16/16 - Apartmán De Luxe s jedním velkým pokojem - Velikost apartmánu: 62 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí dvě místnosti. Ložnice s manželskou postelí a se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Kontakty a adresa

Manesova No.5 Apartments

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu