Ověřená firma

Manesova No.5 Apartments

Apartmány v samém srdci Prahy.

0 (0 hodnocení)

+420 770 136 501

Popis činnosti

Nabízíme Vám příjemné ubytování v historickém centru a to pouze pár kroků od Václavského náměstí a Národního muzea.

Vybrat si můžete z těchto apartmánů:

Apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi - Velikost apartmánu: 75 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí 3 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Apartmán De Luxe/Spisovatel - Velikost apartmánu: 73 m². Tento zvukotěsný a klimatizovaný apartmán má tři pokoje, posezení, knihovnu a 2 x rozkládací pohovku, 2 x TV s plochou obrazovkou.

Apartmán s vestavěným podlažím - Velikost apartmánu: 57 m². Tento malebný, útulný a klimatizovaný apartmán s točitým schodištěm se nachází v podkroví. Má šikmý strop a zahrnuje jeden velký pokoj s manželskou postelí a krásným posezením.

Apartmán De Luxe s jedním velkým pokojem - Velikost apartmánu: 62 m². Tento apartmán nachází se v klidné ulici a nabízí dvě místnosti. Ložnice s manželskou postelí a se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyně s posezením. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem.

Apartmán s 1 ložnicí - Velikost apartmánu: 45 m². Tento apartmán se nachází se v klidném nádvoří a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením. Místnosti nejsou odděleny dveřmi.

Ateliérový apartmán - Velikost apartmánu: 46 m². Tento apartmán se nachází se v klidném nádvoří a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením. Místnosti nejsou odděleny dveřmi. Tento apartmán má šikmý strop.

Apartmán v přízemí se zahradou - Velikost apartmánu: 59 m². Tento apartmán se nachází v přízemí a nabízí 2 místnosti. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s posezením.

Residence Manesova No.5 je rodinný podnik, budova je zcela nově a velkoryse a citlivě rekonstruována.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

ubytování ubytování v apartmánech PickUp service průvodce po Praze

Kontakty

Telefony

+420 770 136 501 hlavní telefon

Emaily

info@toppragueresidences.cz

Odkazy

manesova5apartments.cz/cs/hlavni-stranka/

Kontakty

Otevírací doba OFFICE

Po 09 - 16
Út 09 - 16
St 09 - 16
Čt 09 - 16 Dnes
09 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

V době příjezdu mimo otevírací hodiny obdrží host přístupové kódy od budovy a bezpečnostní schránky, kde budou uschovány karty. od jeho apartmánu.

Klíčová slova

apartmány Praha ubytování v soukromí Praha dovolená Praha ubytování Praha ubytování v centru rodinná dovolená Praha příjemné ubytování apartmán Praha ubytování s dětmi ubytovací služby pokoje residence PickUp servis Praha průvodce Praha ubytování v soukromí

Kategorie

Hotely Hotely - vybavení Ubytování v soukromí Ubytovny, ubytování Nemovitosti Provozovatelé nemovitostí

Platební metody

  • PAYPAL
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu