Realitní kancelář - SALZMANN

0 (0 hodnocení)

+420 725 110 120

Akční nabídka

Popis činnosti

Reality, nemovitosti, byty, domy, pozemky, kanceláře, chaty, chalupy. Realitní kancelář Salzmann byla založena 12. 1. 1995 majitelem Ing. Lenkou Salcmannovou a Ing. Viktorem Salcmannem jako rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Od zahájení činnosti firma zrealizovala přes 2 000 zakázek s průměrnou úspěšností 72,8 %. Hlavní zásadou firmy je dobré jméno a především spokojenost jak prodávajících či pronajímatelů, tak kupujících, resp. nájemců. To je naše krédo, na kterém stavíme budoucnost firmy a její prosperitu. Přednost při hledání kupujícího či nájemce spatřujeme zejména ve vlastní rozsáhlé databance zájemců o koupi nebo nájem, v kvalitní prezentaci svěřených nemovitostí na vlastních webových stránkách, na velkých realitních serverech a v inzerci v realitních časopisech a běžných denících.

Součástí prezentace nabídek jsou vitríny rozmístěné po městě Plzeň na všech frekventovaných místech. Zákazníci se bez problémů domluví německy a částečně anglicky. Samozřejmě „rukama nohama“ všemi jazyky.

Zabýváme se výhradně realitní činností, nemáme žádnou vedlejší činnost. Na prohlídky a předvádění nemovitostí jezdíme i o víkendu. Všechny zakázky nabízíme na základě výhradní tříměsíční zprostředkovatelské smlouvy uzavřené mezi realitní kanceláří a klientem. Výhradní právo pro zajištění služeb zaručí klientovi, že jím nabízená nemovitost bude prezentována ve všech médiích za stejných podmínek především: za stejnou cenu.

Kontaktní osoby:
Ing. Lenka Salcmannová
377 222 809, rk@salzman.cz

Ing. Viktor Salcmann
725 110 120, rk@salzman.cz

Služby

realitní činnost finanční poradenství daňová přiznání znalecké posudky kupní smlouvy

Jazyky

němčina, angličtina

Kontakty

Telefony

+420 725 110 120 hlavní telefon
+420 377 222 809 Alt

Emaily

rk@salzman.cz

Odkazy

www.salzman.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17 Dnes
Čt 9 - 17
9 - 15:30

Klíčová slova

reality Plzeň prodej bytů Plzeň nemovitosti Plzeň realitní kanceláře pronájem kanceláře pronájem bytů Plzeň finanční poradenství RK Plzeň realitní kancelář Plzeň realitní makléř nemovitosti prodej pronájem nebytových prostor

Kategorie

Realitní kanceláře

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu