OMICRON K - architektonický ateliér - Ing. arch. Martin Kotík

0 (0 hodnocení)

+420 224 931 306

Popis činnosti

Omicron-K je jedním z největších a nejúspěšnějších architektonických ateliérů v Praze vedený majitelem a hlavním architektem Ing. arch. Martinem Kotíkem, členem ČKA. Omicron-K je autorský ateliér, kde všechny projekty jsou zpracovány od počáteční studie až po prováděcí dokumentaci a spolupráci při realizaci včetně autorského dozoru.Oblast projektování sahá od urbanistických studií přes návrhy administrativních budov, bank, hotelů, sportovních a rekreačních zařízení, nákupních a společenských center, obchodů, rezidenčních objektů až po rekonstrukce historických budov.
Architektonický ateliér Omicron-K byl založen roku 1991. Během své dlouholeté činnosti spolupracoval architektonický ateliér Omicron-K s významnými investory a developery z České republiky i ze zahraničí, zejména z Německa, Rakouska, Francie Švýcarska a Velké Británie. Díky práci na těchto projektech získal ateliér značné zkušenosti.
Velká část staveb realizovaných podle projektů Omicronu-K je v centru Prahy. Realizace těchto rozsáhlých projektů je dokladem toho, že ateliér je schopen úspěšně zajistit kompletní servis v rámci všech fází projektové činnosti, tzn. od prvních konzultací až po spolupráci při vydávání kolaudačního rozhodnutí a zajistit také veškerou činnost při projednávání projektu a získání územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Omicron-K zajišťuje kompletní koordinaci všech projektových prací včetně projektů všech potřebných profesí.
Dokumentace je zpracovávána v souladu s evropskými normami a požadavky. Pro každý projekt zpracovávaný v ateliéru je jmenován hlavní koordinátor a hlavní architekt projektu, kteří jsou klientovi k dispozici po celou dobu trvání projektu, tzn. od úvodní studie až po kolaudaci.

Ateliér Omicron-K má bohaté zkušenosti v oblasti návrhů a realizací interiérů a v mnoha případech zajišťoval i kompletní dodávku interiérů.

Produkty

Realize a projekty: Headquarters Nestlé Česko IT Centrum České spořitelny East Building, admin. budova Fotbalový stadion Slavia Belárie Park Rezidence Rozhledna Ředitelství Skanska CZ OCP Gemini Rocco Forte Pivovarský dům Zahrady Opatov Opatov II – administrativní budova Národní filmový archiv Rekonstrukce a přístavby k nádraží Vyšehrad Termální ráj Všeň u Turnova

Služby

Projektová činnost Konzultace Stavební povolení Územní rozhodnutí Kolaudace Úvodní studie Realizace interiérů

Kontakty

Telefony

+420 224 931 306 hlavní telefon

Emaily

omicron@omi.cz

Odkazy

http://www.arch.cz/omicron/

Kontakty

Klíčová slova

architekt projektant inženýrská činnost architektonická činnost návrh interiérů urbanismus interiéry inženýrská činnost Praha 2 návrh interiérů Praha 2 architekt Praha 2 projektant Praha 2

Kategorie

Architekti

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu