Architektonický ateliér - Rostislav Říha

0 (0 hodnocení)

+420 222 240 082

Popis činnosti

Architektonický ateliér s více než 15 letou praxí a sídlem v historickém centru Prahy se skládá ze zkušených architektů, stavebních inženýrů a projektových manažerů….
Nabízíme architektonické služby a jednání v českém, anglickém a německém jazyce. Zpracováváme projekty od urbanismu, přes návrhy obytných, administrativních, občanských, průmyslových a polyfunkčních staveb a souborů, návazné projekční dokumentace všech stupňů až po interiér a návrh nábytku. Zastřešujeme developerské aktivity společností MONDIA s.r.o., Positive Property a.s. a Bydlení v lese s.r.o.. Vyhledáváme nové příležitosti pro developerské projekty a nabízíme prvotní investiční analýzy i architektonické studie.
Pracujeme pro české a zahraniční klienty. Rh-arch si na svých projektech zajišťuje inženýrskou činnost vlastními prostředky, ve specifických případech využívá služeb konkrétních specialistů s potřebnými kontakty.
Zajišťujeme i manažerské činnosti od prvotního záměru po realizaci – u projektů pro zahraniční klienty zajišťuje obvykle i jejich management.

Produkty

občanské stavby, investiční stavby administrativní stavby, developerské projekty průmyslové a polyfunkční stavby, sportovní stavby

Služby

architektonické studie, skici projektová dokumentace DUR, DS interiérový design, urbanistické studie

Kontakty

Telefony

+420 222 240 082 hlavní telefon

Emaily

projekt@rh-arch.com

Odkazy

http://www.rh-arch.com

Kontakty

Klíčová slova

architekti Praha architektonické služby inženýrská činnost Praha

Kategorie

Architekti

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu