La Rotonde restaurant

Náš talentovaný tým, v čele s Romanem Paulusem, pro Vás připraví večer plný kulinářských zážitků, na které nikdy nezapomenete.

0 (0 hodnocení)

+420 222 820 410

Popis činnosti

Máte volný víkend před sebou a předpověď počasí není zrovna příznivá? Chcete zažít gastronomický zážitek při romantické večeři nebo posedět s přáteli? Hledáte ideální dárek pro své blízké či se osobně chcete zdokonalit v přípravě lákavých pokrmů? To vše a mnohem více naleznete v naší restauraci La Rotonde v Praze!

Elegantní restaurace ve stylu Art Deco a držitelka několika významných ocenění. La Rotonde, nabízí vynikající výběr pokrmů z mezinárodní i místní tradiční kuchyně. Talentovaný tým kuchařů, v čele pod vedením Romana Pauluse, pro Vás připraví večer plný kulinářských zážitků, na které nikdy nezapomenete.

Nabízíme vynikající výběr pokrmů z mezinárodní i místní tradiční kuchyně. Nedělní grilování, populární víkendový brunch či výborné polední menu Vám zaručí kulinářský zážitek. Vaše děti se zaručeně nebudou nudit. Mohou zde rozvíjet svou kreativitu. Děti si mohou například kreslit, vystřihovat, modelovat a hrát různé hry. O jejich zábavu bude jistě postaráno.

V letních měsících je možné posedět při neformální večeři na klidné venkovní terase. V restauraci La Rotonde si každý najde to své.

Pod vedením michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse se zábavnou formou naučíte vykouzlit originální jídla, odhalíte několik snadných triků a navíc nahlédnete do zákulisí restaurací Alcron i La Rotonde.

Zarezervujte si místo pro romantickou večeři, posezení s přáteli nebo třeba firemní akci. Ať pro pár nebo pro skupinu, vykouzlíme pro Vás zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Degustační menu Romana Pauluse Týdenní menu Menu pro skupiny Předkrmy Polévky Hlavní chody Česká klasika Dezerty Vinný list

Služby

Restaurace Víkendový brunch Lekce vaření Lekce vaření pro děti Venkovní posezení Rezervace Dárkové certifikáty

Kontakty

Telefony

+420 222 820 410 hlavní telefon

Emaily

alcron@radissonblu.com

Odkazy

www.larotonde.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba:

Po 06:30 - 22:30 Dnes
Út 06:30 - 22:30
St 06:30 - 22:30
Čt 06:30 - 22:30
06:30 - 22:30
So 06:30 - 22:30
Ne 06:30 - 22:30

Bufetové snídaně: vždy denně 6.30-10.30, A la carte: po-pá 12.00-22.30, so-ne 18.00-22.30, Brunch: so-ne 12.00-15.30

Klíčová slova

restaurace La Rotonde Praha restaurace mezinárodní kuchyně tradiční kuchyně Roman Paulus večeře brunch menu gastronomie brunch Praha Restaurace Praha la rotonde Praha menu pro skupiny Praha degustační menu Praha víkendový brunch Praha šéfkuchař Paulus Praha lekce vaření Praha lekce vaření pro děti Praha kulinářský zážitek Praha venkovní terasa Praha živá hudba v restauraci restaurace s dětským koutkem Praha vaření s Romanem Paulusem Praha kurz vaření kurz vaření Praha originální jídla Praha moderní gastronomie Praha týdenní menu Praha dvouchodové menu Praha tříchodové menu Praha

Kategorie

Restaurace Gastronomické služby Kurzy a školení

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

82 (1 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu