GEODET, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 603 843 062

Popis činnosti

GEODET, spol. s r.o. je zakládajícím a významným akcionářem společnosti by/S@t group a.s., která provozuje na území Prahy a Středních Čech síť referenčních stanic umožňující práci v reálném čase (RTK) na principu tzv. virtuálních referenčních stanic (VRS).

GEODET, spol. s r.o. je vybaven moderní měřicí a výpočetní technikou, jak pro sběr dat v terénu, tak pro kancelářské zpracování. Totální stanice Leica, Topcon, GPS Trimble, moderní výpočetní technika včetně barevného plotru A0, grafické systémy Kokeš, MicroStation a další, mj. též vlastní softwarové produkty.

GEODET, spol. s r.o. je členem Komory geodetů a kartografů (Zeměměřické komory). Členská základna komory, kterou tvoří kromě individuálních členů i přední české geodetické firmy, se dobrovolně podrobila řádům komory - což je oceňováno zejména v inženýrské geodesii, kde nad činnostmi v této oblasti neexistuje českou legislativou stanovená odborná kontrola ani dohled.

Služby

geodetické podklady pro výstavbu vyhotovení podkladů pro geografické informační systémy práce v podrobném polohovém bodovém poli zěměměřické činnosti vytyčování hranic pozemků ověřování výsledků zěměměřičských činností důlní zeměměřičství

Kontakty

Telefony

+420 603 843 062 hlavní telefon
+420 241 402 563 Alt

Emaily

fafejta@geodet.cz
info@geodet.cz

Odkazy

http://www.geodet.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu