VKS Pohledští Dvořáci a.s.

Prvotřídní krmné směsi nejen pro hospodářská zvířata.

0 (0 hodnocení)

+420 569 425 929

Objednávky, informace

Popis činnosti

Zabýváme se výrobou a dodávkami kompletních a doplňkových krmných směsí. Vyrábíme krmné směsi pro hospodářská zvířata, koně, ryby, drůbež, králíky. Výroba krmných směsí je zajištěna moderní výrobní technologií, která umožňuje výrobu volně ložených a pytlovaných směsí. Součástí je i řádné skladování surovin a výrobků v nově vybudovaných skladových prostorách.

Nabízíme rovněž poradenství v oblasti výživy zvířat, lisování řepkového oleje za studena, obchod s jatečními zvířaty. Obchod se zemědělskými komoditami.

Součástí dávek kompletních a doplňkových krmných směsí je poskytování komplexních poradenských služeb v oblasti výživy krmnými produkty, servis odborníků na výživu - krmivářů.

Společnost současně dodává svým zákazníkům minerální a vitamínové doplňky a komponenty pro výrobu krmných směsí (pro zákazníky s vlastní výrobnou). Od roku 2007 lisujeme olejniny za studena s produkcí 500 t oleje měsíčně.

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho výrobního areálu, kde Vám předvedeme naši výrobnu krmiv s moderní technologií. Zde se Vás ujmou naši krmiváři, kteří Vám ochotně pomohou vyřešit Vaše problémy ve stáji.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Rostlinné oleje Kompletní a doplňkové krmné směsi Krmiva pro domácí zvířata Krmné suroviny Krmné doplňky Antikokcidika Supervit pro drůbež a savce Krmiva pro exoty a drobné hlodavce

Služby

Výroba krmných směsí Poradenství v oblasti výživy zvířat Lisování rostlinných olejů Obchod se zemědělskými komoditami Obchod s jatečními zvířaty Doprava a logistika

Certifikáty

QS. Quality scheme for food GMP+ B1 GMP+B4 ISO 9001:2000 ISCC EU HACCP Food Safety

Kontakty

Telefony

+420 569 425 929 Objednávky, informace
+420 602 573 024 Objednávky, informace - mobil
+420 569 420 356 Fax

Emaily

vkshb@vkshb.cz

Odkazy

http://www.vkshb.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací doba prodejny

Po 6 - 16
Út 6 - 16
St 6 - 16
Čt 6 - 16 Dnes
6 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

krmné směsi Havlíčkův Brod krmné směsi Vysočina krmné směsi zemědělské komodity krmné směsi Jihlava ceník krmné směsi pro králíky ceník krmné směsi pro králíky Havlíčkův Brod Krmné směsi pro drůbež ceník krmné směsi pro drůbež Havlíčkův Brod krmné směsi pro slepice ceník krmné směsi pro slepice Havlíčkův Brod krmné směsi pro skot ceník krmné směsi pro skot Havlíčkův Brod krmné směsi pro skot krmné směsi pro telata ceník krmné směsi pro telata Havlíčkův Bro krmné směsi pro telata Jihlava krmné směsi pro holuby ceník krmné směsi pro holuby Havlíčkův Brod krmné směsi pro koně ceník krmné směsi pro koně Havlíčkův Brod krmné směsi pro spárkatou zvěř ceník krmné směsi pro spárkatou zvěř Havlíčkův Brod krmné směsi pro ryby ceník krmné směsi pro bažanty cenk krmné směsi pro koně ceník krmné směsi pro ovce ceník krmné směsi pro kozy ceník krmné směsi pro myši ceník krmné směsi Vysočina ceník krmiva Vysočina krmiva pro králíky krmiva pro králíky ceník krmiva pro drůbež ceník krmiva pro drůbež Havlíčkův Brod krmiva pro slepice ceník krmiva pro slepice Havlíčkův Brod krmiva pro slepice Vysočina krmiva pro telata Vysočina krmiva pro bažanty Vysočina krmiva pro ovce krmiva pro kozy krmiva pro daňky krmiva pro srnce krmiva pro myši Vysočina krmiva pro zajíce krmiva pro koně ceník krmiva pro koně Vysočina Stříbrné Hory výroba krmiv řepkový olej lisovaný za studena ZZN Havlíčkův Brod ZZN Pelhřimov VKS Stříbrné Hory krmiva pro myši krmiva pro ryby krmiva pro jeleny krmiva pro jehňata obchod s komoditami Vysočina krmivo pro kuřata krmné směsi pro kuřata krmivo pro brojlery krmné směsi pro brojlery krmivo pro koně krmné směsi pro koně krmivo pro spárkatou zvěř prodej krmiv Vysočina poradenství v chovu skotu poradenství v chovu prasat poradenství v chovu

Kategorie

Krmiva Hospodářská zvířata Zvířata drobná domácí Zvířata speciální Zemědělské služby

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu