Tekro, spol. s r.o.

Více než výživa... Společnost Tekro působí na českém trhu od roku 1991.

0 (0 hodnocení)

+420 241 022 111

Popis činnosti

Specializujeme se na výrobu a poradenství v oblasti výživy a chovu domácích a hospodářských zvířat. Při výrobě na našich výrobních linkách v České republice, na Slovensku a Ukrajině je pro nás samozřejmostí striktní výběr dodavatelů surovin, zvládnutí celého procesu výroby a pečlivá vstupní a výstupní kontrola. K dispozici je i vlastní akreditovaná laboratoř, která slouží nejen pro potřeby naší firmy, ale také našim zákazníkům.
Jednou ze služeb, které nabízíme, je i rozsáhlý servis a odborné poradenství – od výběru surovin a optimalizace krmných směsí přes techniku krmení až po vyšetření zvířat, zoohygienu a management v chovech. Zkušenosti získáváme i z vlastních farem.
Naší prioritou je vytvářet kvalitnější život pro naše zvířata a veškeré úsilí soustředíme na zajištění jejich zdraví a vynikající kondice. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o výhodách spolupráce s našim týmem konzulentů a specialistů ve Vašem chovu.

Produkty

Krmná aditiva Specializovaná krmiva Speciální krmné přípravky Kompletní krmiva pro psy a kočky Krmiva pro spárkatou zvěř a bažanty Dezinfekce pro chovy - Biosecurity Dezinfekce pro chov včel - Bee-Safe Veterinární léčiva ECO výrobky Silážní konzervanty Software Pigmatic

Služby

Výroba výživ pro zvířata Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 241 022 111 hlavní telefon
+420 241 022 410 Tel.
+420 241 022 222 Fax

Emaily

tekro@tekro.cz

Odkazy

http://www.tekro.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu