ADAR - agentura daňových rad, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 224 918 248

Popis činnosti

Společnost ADAR působí v oblasti daňového a ekonomického poradenství, vedení finančního účetnictví a mezd od roku 1994. Podstatnou část našich zákazníků tvoří menší a střední zahraniční firmy převážně s německou nebo rakouskou účastí. Mezi další zákazníky patří neziskové organizace z oblasti zdravotnictví a sociální péče. Dále se specializujeme na společnosti a jedince produkující nehmotný majetek – softwarové společnosti, umělce, architekty, konstruktéry. Rovněž příležitostně působíme jako lektoři odborných školení pro agentury ANAG, Sova Studio a regionální svazy účetních.

Námi vedené účetnictví u našich největších klientů prověřují auditoři velké pětky (konkrétně KPMG, Delloite and Touche) zatím vždy bez výhrad. Společnost má dva společníky a přibližně dvacet zaměstnanců, z toho tři daňové poradce a dva certifikované Bankovním institutem vysokou školou, jednoho jako účetního a daňového experta, druhého jako bilančního účetního.

Služby

Daň z příjmu právnických osob Daň z přidané hodnoty Silniční daň a daň z nemovitostí Daň dědická, darovací a z převodu nemovitostí Daň z příjmu pro neziskové organizace

Kontakty

Telefony

+420 224 918 248 hlavní telefon

Emaily

adar@adar.cz
m.jelinek@adar.cz

Odkazy

http://www.adar.cz

Kontakty

Klíčová slova

daňové poradenství ekonomické poradenství daně účetnictví

Kategorie

Daňové poradenství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu