Ověřená firma

RESPECT, a.s. - pojišťovací makléř Praha

25 let pojišťuje podnikatele a firmy v České a Slovenské republice, průměrná délka vyřízení pojistné události 21 dní, 60 tisíc vyřešených pojistných událostí ročně.

0 (0 hodnocení)

+420 227 200 111

Popis činnosti

RESPECT je česká a slovenská pojišťovací makléřská skupina, která poskytuje svým klientům služby ve všech sektorech pojištění dostupných na pojistném trhu.

Zaměřujeme se na pojištění firem a podnikatelů. Významnou součástí našich služeb je kvalitní risk management a efektivní systém likvidace škod.

RESPECT poskytuje na míru šitý a vysoce profesionální pojišťovací servis ve všech sektorech majetkového, odpovědnostního, finančního a životního pojištění. Rozsah nabízených služeb společnosti RESPECT zahrnuje široké poradenské a konzultační činnosti, rovněž profesionální risk management a zajišťovací úpisy na zahraničních pojišťovacích trzích.

Portál ONLINE.RESPECT umožňuje sdílet našim klientům všechny důležité informace o jejich pojištění a pojistných událostech v reálném čase. Naši klienti díky této nadstandardní softwarové podpoře mohou mít o svém pojištění přehled s NONSTOP dostupností.

Zeptejte se nás. Rádi Vám poskytneme více informací.

Produkty

majetkové pojištění pojištění motorových vozidel pojištění letadel pojištění lodí pojištění přepravy stavebně-montážní pojištění pojištění speciálních rizik pojištění pohledávek pojištění právní ochrany pojištění pro zemědělce a potravinářské firmy pojištění odpovědnosti za škodu

Služby

audit, poradenství a konzultace risk management sjednání a správa pojištění likvidace pojistných událostí monitoring vývoje pojistného trhu organizace veřejné soutěže zaměstnanecké benefity vzdělávání a semináře

Značky

RESPECT PARTNERS RESPECT ACADEMY ONLINE.RESPECT RPM Pojišťovací makléřství

Kontakty

Telefony

+420 227 200 111 hlavní telefon

Emaily

respect@respect.cz

Odkazy

www.respect.cz website
https://www.linkedin.com/company/respect/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu