Ověřená firma

PRINS, spol. s r.o.

Myšlenka, studie, projekt, povolení, realizace.

0 (0 hodnocení)

+420 222 519 867

Popis činnosti

Architektonický ateliér Prins zajišťuje všechny potřebné činnosti pro přípravu a realizaci staveb. Zabýváme se návrhy a projektováním v oboru architektury a pozemních staveb a projektováním v oboru územního plánování.

Nabízíme zpracování urbanistických studií, architektonických návrhů, projektů, projednání stavby v územním a stavebním řízení, získání územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Během stavby ateliér Prins zajišťuje autorský dozor, technický dozor investora a následně kolaudační souhlas. Prins spol. s r.o. dále nabízí služby při prezentaci dokončené stavby a konzultace v oblasti stavebnictví a realit.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Studie bytových, občanských i jiných staveb, interiér Projekty pro územní řízení (DUR) Projekty územního plánování, studie zastavitelnosti, regulační plány Projekty ke stavebnímu povolení (DSP) Projekty k provedení stavby (DPS), výběr dodavatele Zajištění inženýrské činnosti, zastupování investora, získání povolení/rozhodnutí Zajištění všech doplňujících průzkumů a posudků Zaměření stávajícího stavu, pasportizace objektů Zajištění autorského dozoru (AD) Zajištění technického dozoru investora (TDI) Prezentace projektu pro následný prodej/pronájem Konzultační činnost v oblasti stavebnictví a realit

Kontakty

Telefony

+420 222 519 867 hlavní telefon
+420 222 517 913 Tel.

Emaily

info@prins-praha.cz

Odkazy

www.prins-praha.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu