Ověřená firma

S T A I K A rychnovská realitní kancelář, v.o.s.

„Cokoliv, co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň ty jim.“

80 (1 hodnocení)

+420 603 140 014

Popis činnosti

Hledáte realitní kancelář v Rychnově nad Kněžnou a okolí? Obraťte se na nás! Již přes 25 let zajišťujeme komplexní a profesionální služby při zprostředkování obchodů nemovitostmi v oblasti Orlických hor a podhůří, zejména na území okresu Rychnov nad Kněžnou.

Naše realitní kancelář má tradici od roku 1990. Jsme členy Asociace realitních kanceláří ČR, Hospodářské komory ČR a společenství Reality východních Čech. Našim klientům poskytujeme komplexní a profesionální služby v oblasti zprostředkování obchodů s nemovitostmi.

Standardně je naše provize ve výši 4 % ze skutečně dosažení prodejní ceny nemovitosti a je účtována po dokončení obchodu. Zajišťujeme komplexní servis při převodu nemovitostí vč. právních služeb.

Naše zakázky prezentujeme v tištěné formě vývěsky v regionu a realitní časopisy a na internetu na vlastních stránkách a na realitních serverech, např.: www.realit-rvc.cz, www.reality.cz, www.sreality.cz, www.vychodo.ceskereality.cz, www.realitymix.cz, www.reality.idnes.cz, www.reality.ihned.cz a další.

Jsme místní realitní kancelář s nejdelší tradicí.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Bytové a nebytové prostory Chalupy, domy, domky Komerční prostory

Služby

Realitní služby Prodej bytu Prodej nemovitostí Vysoušení zdiva Pronájmy bytů Prodej, koupě bytů Prodej, koupě rodinných domů Energetické štítky budov Etický kodex

Kontakty

Telefony

+420 603 140 014 hlavní telefon
+420 494 535 454 Tel.

Emaily

obchod@staika.cz

Odkazy

www.staika.cz

Facebook

Hodnocení

Důvěryhodnost
90
Rozsah nabídky
70
Kvalita odvedené práce
80
Spolehlivost
80
  • 80 od , 30.03.2016 16:56
    Solidní místní realitka s dlouhou tradicí.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu