Realitní kancelář Verdalit spol. s r.o. - aktivní nemovitosti

0 (0 hodnocení)

+420 723 117 704

Popis činnosti

Naše kancelář Vám nabízí profesionalitu a bohaté zkušenosti v celém spektru realitní činnosti včetně kompletního právního servisu a veškerých doprovodných služeb. Na trhu se úspěšně pohybujeme 16 let. Rádi prodáme jakoukoliv vaší nemovitost. Předtím poskytneme předprodejní klientský servis.
Jako novinku nabízíme spolupráci pro drobné investory, kteří se nebojí vložit své peníze do koupě zajímavých nemovitostí. Jsme přesvědčeni, že ideálním zdrojem příjmu jsou aktiva, nikoliv příjem ze závislé činnosti. Pouze s aktivy získáte finanční svobodu. Mezi zajímavá aktiva v oblasti nemovitostí patří příjmy z pronájmu nemovitostí. S námi nakoupíte dobře a správnou kapitalizací umoříte investici v rozmezí 10-15 let. Pojďte do toho s námi!
Zajímal by vás rychlý výnos prostřednictvím nákupu a následného prodeje nemovitosti? Společně to dokážeme pomocí vzorce nákup-přidaná hodnota-prodej. Více se dozvíte na našich webových stránkách.
JSME PŘESVĚDČENI, ŽE AKTIVNÍ NEMOVITOSTI VÁM PŘINESOU ZISK! Kontaktujte nás prosím.

Produkty

byty rodinné domy komerční nemovitosti pozemky nákup a prodej pronájmy nákup nemovitostí z dražeb menší investice do nemovitostí

Služby

nákup, prodej, pronájem, kompletní služby na klíč zastupování v dražbách oddlužení nemovitostí zprostředkování hypoték poradenství v oblasti investičních příležitostí do nemovitostí asistence u prodeje a nákupu nemovitostí

Kontakty

Telefony

+420 723 117 704 hlavní telefon

Emaily

info@aktivninemovitosti.cz
info@bydlitedoma.cz
kamil.zarsky@aktivninemovitosti.cz

Odkazy

www.aktivninemovitosti.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu