Ověřená firma

Restaurace HOOTERS Vodičkova

Věděli jste, že si u nás můžete sestavit burgera dle vlastní chuti? Co třeba vyzkoušet Hooters burger s extra masem, cheddar sýrem, slaninkou, cibulkou a přiklopit to celé vajíčkem?

0 (0 hodnocení)

+420 602 799 222

Rezervace

Popis činnosti

V restauracích Hooters návštěvníci naleznou uvolněnou plážovou atmosféru a ideální prostředí pro sledování sportovních událostí.

Světovou proslulost konceptu zajistila vyhlášená kuřecí křídla podávaná s širokým výběrem různě pálivých omáček. Čeští zákazníci nejsou rovněž ochuzeni o další speciality jako jsou burgery, krevety, grilovaná masa a čerstvé saláty, navíc se mohou těšit na Plzeňský Prazdroj čepovaný přímo z tanků a oblíbené steaky a tradiční polévky.

Kromě kvalitního jídla a pití, sportovní atmosféry v plážovém stylu, jsou pro Hooters restaurace typické tzv. Hooters Girls, které jsou naší chloubou a vytváří skvělé prostředí.

Hooters je jediný skutečný sport bar, kde z každého místa můžete sledovat nejzajímavější sportovní přenosy ze všech možných televizí a to vše v HD kvalitě.

Zajišťujeme i profesionální cateringové služby od soukromých oslav až po velké sportovní nebo společenské akce.

Těšíme se na Vás!

Produkty

předkrmy polévky quesadillas burgery přílohy dezerty místní speciality světově proslulá kuřecí křídla mořské plody čerstvé saláty sendviče koktejly

Služby

restaurace sportovní přenosy rozlučky se svobodou narozeniny firemní eventy catering hostesky

Značky

HOOTERS Pilsner Urquell Coca Cola

Kontakty

Telefony

+420 602 799 222 Rezervace

Emaily

vodickova@hooters.cz

Odkazy

www.hooters.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 11 - 23
Út 11 - 23 Dnes
St 11 - 23
Čt 11 - 23:59
0 - 1 11 - 23:59
So 0 - 1 11 - 23:59
Ne 0 - 1 11 - 23

Klíčová slova

hooters Vodičkova burger Vodičkova restaurace Vodičkova quesadillas Praha 2 restaurace Praha 2 burger Praha 2 hooters Praha 2 bbq žebírka Praha 2 rib eye steak Praha 2 kuřecí křidélka Praha 2 krevety Praha 2 fish & chips Praha 2 koktejly Praha 2 sportovní přenosy Praha 2 rozlučky se svobodou Praha 2 firemní eventy Praha 2 catering Praha 2 catering Vodičkova hostesky Praha 2 hooters girls Praha 2

Kategorie

Restaurace Party - servis, catering Bary, snack bary Kavárny Bistra, bufety Grily Občerstvení Zábavní podniky a centra zábavy Hospody, hostince

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu