A - Z účtárna, s.r.o.

Váš certifikovaný partner v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální problematiky.

0 (0 hodnocení)

+420 723 820 837

O. Šimůnková

Popis činnosti

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovou evidencí, mzdovou a personální problematikou. Účetní program, který používáme, a vlastní firemní server, nám umožňují vést účetnictví také on-line.

Nabízíme též služby pro neziskové organizace, zastupování na úřadech a ve spolupráci s odborně způsobilou osobou zprostředkováváme BOZP a PO služby.

Sledujeme za Vás změny v účetnictví, DPH, v oblasti mezd a personalistiky. Úspora času, mzdových prostředků, nákladů na školení. Nemusíte se osobně účastnit kontrol na úřadech.

Nevíte kdy přesně zaplatit DPH, daň z příjmů či ostatní platby daní a pojistného? Na našich webových stránkách Vám poskytujeme přehled termínů pro placení daní a podávání dalších přehledů a výkazů na finanční úřad.

Jsme držiteli mezinárodního certifikátu IES "Mzdově personální profesionál".

Neváhejte a využijte našich služeb.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Výplatní pásky Daň z příjmu PO a FO Daň silniční Daň z nemovitosti Daň z nabytí nemovitých věcí Daň z přidané hodnoty včetně kontrolního hlášení Školení a prevence BOZP a PO

Služby

Personalistika a mzdy Vedení účetnictví Daňová evidence Daňové přiznání Účetnictví on-line Zastupování na úřadech SVJ BOZP + PO Poradenství Pracovní úrazy

Kontakty

Telefony

+420 723 820 837 O. Šimůnková
+420 721 761 508 S. Procházková

Emaily

info@azuctarna.cz
olina@azuctarna.cz
sona@azuctarna.cz

Odkazy

www.azuctarna.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu