Ověřená firma

FABER PROJECT, s.r.o.

Komplexní projekční činnost Praha.

0 (0 hodnocení)

+420 257 322 328

Ing. arch. Zbyněk Pšenička – jednatel

Popis činnosti

FABER PROJECT - firma zabývající se vypracováním projektové dokumentace všech stupňů - rekonstrukce památkových objektů, projekty hotelů, bytových domů, kancelářských objektů, rodinných domů.

Komplexní projekční činnost - pozemních staveb, vyhotovení architektonické studie, grafického návrhu, technická pomoc při vedení a vyhodnocení výběrového řízení pro vyhledávání dodavatelů, autorský a technický dozor při realizaci. Konzultační činnost a výkon odborného technického dohledu, vč. kontroly fakturovaných prací a dodávek zhotovitelů.

Výkon činnosti ve věci uspokojení pohledávek zástavního věřitele ze zástavy pro vybrané bankovní ústavy na nemovitostech, na nichž se úvěrově podílejí.

Ateliér dále zajišťuje formou PROJECT MANAGEMENTU všechny činnosti spojené s řízením projektu, přípravou staveb a kontrolou realizace staveb včetně spolupráce s investorem po dokončení stavby.

Další spolupracovníci specializovaných profesí nebo architekti jsou najímáni na jednotlivé zakázky s ohledem na rozsah, charakter a termíny zakázek.

Služby

projektová dokumentace rekonstrukce oprava památkových objektů dokumentace všech stupňů komplexní projekční činnost technická pomoc grafické návrhy technický dozor při realizaci projektování architekti inženýrská činnost konzultační činnost digitálně s 3D vizualizacemi realizace realitní cinnost

Kontakty

Telefony

+420 257 322 328 Ing. arch. Zbyněk Pšenička – jednatel
+420 602 176 055 Ing. arch. Zbyněk Pšenička – jednatel

Emaily

atelier@faber-project.cz Projektanti Praha - Faber Project

Odkazy

www.faber-project.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17 Dnes
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17

Klíčová slova

projektanti Praha projektování Praha projektant Praha Ing. arch. Zbyněk Pšenička architekti Praha projekty vizualizace rekonstrukce památkových objektů architekt Praha

Kategorie

Projektanti, projektování Architekti

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu