24SAFE

• NONSTOP přístup • Třída bezpečnosti 10 • 100% soukromí • Pojištění •

0 (0 hodnocení)

+420 222 866 866

Telefonická podpora 24 h denně

Popis činnosti

Bezpečnostní schránky 24SAFE jsou přístupné NONSTOP i přes vyhlášené omezení!!!

Z vlastní zkušenosti víme, jak zásadní je mít cennosti, důležité dokumenty a data stále uloženy na bezpečném místě a zároveň vždy k dispozici. 24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám.

Nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Umístění na strategickém místě přímo v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. Místnosti s výdejními terminály jsou bez kamer. Samoobslužný systém dodaný švédskou firmou Gunnebo nevyžaduje žádnou asistenci personálu 24SAFE.

Obsluha automatizovaného výdeje bezpečnostních schránek 24SAFE je velmi rychlá a snadná. K dispozici je šest výdejních míst s terminály, standardní odbavení netrvá déle než 5 minut. Délka pobytu ve výdejové místnosti je časově omezena na 5 minut s možností prodloužení.

Budova 24SAFE se nachází v Praze 1 v ulici Na Poříčí 1071/17. Díky NONSTOP provozu a vynikající dopravní dostupnosti mají naši klienti své cennosti vždy k dispozici.

Jsou peníze, které nechce mít u sebe. Některé dokumenty jsou nenahraditelné. Využijte nejvyšší míru zabezpečení. Uložte si je tam, kde budou kdykoliv dostupné a pojištěné!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Bezpečnostní schránky

Služby

Pronájem bezpečnostních schránek NONSTOP přístup Třída bezpečnosti 10 100 % soukromí Pojištění Rychlost výdeje Robotický systém Anonymita Skener otisku prstu SMS informace o přístupech ke schránce Ochrana před živly Bezbariérový přístup

Kontakty

Telefony

+420 222 866 866 Telefonická podpora 24 h denně

Emaily

info@24safe.cz

Odkazy

www.24safe.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu