Autodoprava - Bureš Petr

0 (0 hodnocení)

+420 777 761 606

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte dopravce pro své zboží? Potřebujete přepravu v rámci ČR anebo i dále? Obraťte se na nás! Nabízíme, provádíme a zajišťujeme dopravu zboží svými vozidly včetně chladírenských vozů nebo vozidly svých obchodních partnerů po Čechách, Slovensku i celé Evropě v přepravní kapacitě 0-120 metrů krychlových 0-24 tun.

Firma Petr Bureš vznikla v listopadu 1998, a to s jednou dodávkou DAF 400. Po celou dobu své existence rozvíjíme své aktivity v oblasti silniční nákladní dopravy, vytěžování vozidel a spediční činnosti. Zprvu jsme rozšířili vozový park o další dodávky a poté o velkoobjemové soupravy. S přirůstající poptávkou jsme začali toto řešit spoluprací s okruhem vybraných spolehlivých dopravců z našeho okolí. Do budoucna předpokládáme rozšíření o kombinovanou dopravu - silnice, železnice, vodní cesta.
Naším cílem je udržet cenu na stávající výši, avšak to nejde při zvyšujících se vstupních poplatcích (mýtné, ceny náhradních dílů, avšak v nejvyšší míře pohonné hmoty). Toto jsou vstupní náklady a některé nejsme schopni ovlivnit, jako třeba cenu mýtného na našich dálnicích. A to se bude blížit za chvilku. Rozvoj činnosti a jiné drobné aktivity na našem trhu.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Produkty

Vozový park Velkoobjemové soupravy

Služby

Autodoprava Nákladní doprava Spediční služba Přeprava

Kontakty

Telefony

+420 777 761 606 hlavní telefon
+420 603 439 390 Alt

Emaily

bures.petr@wo.cz

Odkazy

www.petrbures.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

chladírenské vozy spediční služba velkoobjemové přepravy nákladní doprava autodoprava přeprava přeprava zboží

Kategorie

Nákladní automobily - doprava a přeprava

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu