Uhelné sklady Buťa – Eva Buťová

Láska zahřeje, ale uhlí je uhlí.

0 (0 hodnocení)

+420 353 822 272

Popis činnosti

Topíte doma uhlím, briketami nebo koksem? Sháníte dodavatele uhlí či jiné suroviny? Potřebujete daný produkt také dovézt na určené místo? Obraťte se na nás!

Hlavní činností firmy je prodej paliv. Ostatní činnosti jsou doplňkové v rámci poskytování služeb. Jako jediná firma v regionu skladujeme veškerá paliva ve velkokapacitní hale, což má velký vliv na kvalitu dodávaných paliv.

Již více než 23 let naše firma zásobuje palivem mnoho stálých zákazníků v oblastech Karlovarska i Chomutovska. Za tuto dobu si vybudovala pevné postavení na trhu. Všechna paliva dodáváme v krátkých dodacích lhůtách, zpravidla do 24 hod. od objednávky.

Rozvoz paliv provádíme vlastními vozidly od 25 q (cena dopravy dohodou). Prodávané uhlí, brikety i koks jsou kvalitní, suché a tříděné. Po dohodě dovezeme palivo i v sobotu. Prodávané palivo skladujeme ve vlastní velkokapacitní hale, tím je zabezpečena kvalita paliva dle stanovených jakostních znaků. Naše uhelné sklady naleznete na okraji města Ostrov v obci Vykmanov.

Jsme certifikovanou společností, která si zakládá na kvalitě uhlí a férovém vztahu se zákazníkem. Víme, co prodáváme, a rádi vám poradíme př výběru správného kotle pro Vás. Nemusíte se o nic starat, jen objednáte a my vám přivezeme vše přímo k Vám.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Černé uhlí Brikety Koks Betonářský i maltový písek Písek na štukování Štěrky Okrasný štěrk Drtě Štípané podpalové dřevo Zemina Pelety Okrasné štěrky

Služby

Prodej paliv Dovoz paliv Zprostředkování prodeje kotlů

Značky

Mostecké uhlí Bílinské uhlí IVECO Scania

Certifikáty

Certifikát prodejce paliv první kategorie

Kontakty

Telefony

+420 353 822 272 hlavní telefon
+420 736 541 537 Mobil
+420 800 179 551 Bezplatná linka
+420 736 541 541 sklad

Emaily

info@uhlibuta.cz
f.buta@seznam.cz
eva.butova@seznam.cz

Odkazy

http://www.uhlibuta.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu