Ladislav Marčík - SUBARU HOSTIVAŘ ALM

Vítejte u autorizovaného prodejce a servisu automobilů Subaru. Najdete zde vše ze světa Subaru, od motorsportu až po novinky z továrny!

0 (0 hodnocení)

+420 271 961 283

Main

Popis činnosti

Firma Subaru - ALM Hostivař založená v roce 1989 Ladislavem Marčíkem je tradičním značkovým prodejcem a servisem vozů této slavné značky. Řada spokojených a věrných zákazníků nám již 22 let svěřuje své automobily.

Odborně vyškolení kvalifikovaní prodejci ochotně pomohou s výběrem vozu, vysvětlí a názorně předvedou vše potřebné tak, aby se Vaše rozhodnutí o koupi vozu opíralo o přesné a ověřené informace.

Seznámí vás s obsluhou a údržbou, navrhnou Vám dovybavení vozu příslušenstvím a doplňky. Profesionální a zkušený tým autorizovaného servisu vyřeší všechny technické problémy a za každých okolností odvede kvalitní práci slavné značky.

Řada spokojených a věrných zákazníků nám již přes 22 let svěřuje své automobily. Zbavíme vás i starostí s registrací nového vozu, pojištěním, technickými prohlídkami a dalšími administrativními úkony.

Se Subaru si užijete potěšení z jízdy a vždy dorazíte do cíle své cesty.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Nové vozy Skladové vozy Ojeté vozy Příslušenství a doplňky Servis

Služby

Prodej vozů Záruční a pozáruční servis Servisní prohlídky Registrace vozidla Pojištění Zajištění prohlídky v STK Zajištění financování Tuning Montáž příslušenství a doplňků Plnění klimatizace a dezinfekce Mytí a úklid vozidla Znalecké posudky Prohlídka vozu před koupí

Značky

Subaru XV Subaru WRX STI Subaru Forester Subaru BRZ Subaru Outback Subaru Levorg Subaru Impreza Subaru Tribeca

Jazyky

Anglický Český Slovenský

Kontakty

Telefony

+420 271 961 283 Main
+420 271 961 288 Alt
+420 733 563 353 Mobile

Emaily

info@subaru-alm.cz

Odkazy

www.subaru-alm.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu