Ověřená firma

Ladislav Marčík - SUBARU HOSTIVAŘ ALM

Vítejte u autorizovaného prodejce a servisu automobilů Subaru. Najdete zde vše ze světa Subaru, od motorsportu až po novinky z továrny!

0 (0 hodnocení)

+420 271 961 283

Prodej

Popis činnosti

Firma Subaru - ALM Hostivař založená v roce 1989 Ladislavem Marčíkem je tradičním značkovým prodejcem a servisem vozů této slavné značky. Řada spokojených a věrných zákazníků nám již 22 let svěřuje své automobily.

Odborně vyškolení kvalifikovaní prodejci ochotně pomohou s výběrem vozu, vysvětlí a názorně předvedou vše potřebné tak, aby se Vaše rozhodnutí o koupi vozu opíralo o přesné a ověřené informace.

Seznámí vás s obsluhou a údržbou, navrhnou Vám dovybavení vozu příslušenstvím a doplňky. Profesionální a zkušený tým autorizovaného servisu vyřeší všechny technické problémy a za každých okolností odvede kvalitní práci slavné značky.

Řada spokojených a věrných zákazníků nám již přes 22 let svěřuje své automobily. Zbavíme vás i starostí s registrací nového vozu, pojištěním, technickými prohlídkami a dalšími administrativními úkony.

Se Subaru si užijete potěšení z jízdy a vždy dorazíte do cíle své cesty.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Nové vozy Skladové vozy Ojeté vozy Příslušenství a doplňky

Služby

Prodej vozů Záruční a pozáruční servis Servisní prohlídky Registrace vozidla Pojištění Zajištění prohlídky v STK Zajištění financování Tuning Montáž příslušenství a doplňků Plnění klimatizace a dezinfekce Mytí a úklid vozidla Znalecké posudky Prohlídka vozu před koupí

Značky

Subaru XV Subaru WRX STI Subaru Forester Subaru BRZ Subaru Outback Subaru Levorg Subaru Impreza Subaru Tribeca

Kontakty

Telefony

+420 271 961 283 Prodej
+420 271 961 288 Servis

Emaily

info@subaru-alm.cz

Odkazy

www.subaru-alm.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba pro prodej:

Po 08 - 18
Út 9 - 18
St 9 - 18
Čt 9 - 18
9 - 18 Dnes
So 9 - 12
Ne zavřeno

Provozní doba pro servis: pondělí-pátek 9:00-18:00, polední pauza 12:00-13:00

Klíčová slova

prodej automobilů servis automobilů Subaru Subaru v Praze nové vozy skladové vozy ojeté vozy prodej vozů Subaru autorizovaný prodej Subaru prodej Subaru Praha Subaru Hostivař ojeté vozy Subaru nové vozy Subaru skladové vozy Subaru příslušenství Subaru doplňky pro Subaru tuning vozů Subaru prohlídka vozu Subaru klempířské práce Subaru Praha lakýrnické práce Subaru Praha opravy vozů Subaru Praha

Kategorie

Automobily osobní - prodej Autobazary Automobily - příslušenství a doplňky Automobily - náhradní díly Autoservis, opravy silničních vozidel

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu