Rodinný instalatér - Jiří Forchtner

Instalatérství Praha 4.

0 (0 hodnocení)

+420 604 808 002

Popis činnosti

Máte svého rodinného či firemního instalatéra? Nevíte si rady s rozvody? Plánujete renovaci koupelny a chtěli byste to prokonzultovat s profesionály? Pak se obraťte na Jiřího Forchtnera - instalatéra z Prahy 4.

Nabízíme veškeré instalatérské práce od výměny baterie v koupelně, až po vypracování návrhu a realizace nových rozvodů v novostavbách.

Jsme soukromá firma a naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků. Proto si budujeme spokojenou klientelu již od roku 1991 a poskytujeme služby řadě domácností a firem.

Zakládáme si na individuálním přístupu a dlouhodobé spolupráci, postavené na profesionalitě a preciznosti naší práce, při velice slušných cenách.

Více informací naleznete na www.rodinnyinstalater.cz.

Služby

konzultace u zákazníka zdarma kvalitní práce se zárukou až 7 let smluvní ceny, jsme plátci DPH zajištění záručního a pozáručního servisu kompletní dodávka prací včetně vybavení nízké jízdné po Praze víkendy bez příplatku konzultace ZDARMA

Kontakty

Telefony

+420 604 808 002 hlavní telefon
+420 261 221 428 další telefon

Emaily

rodinnyinstalater@email.cz

Odkazy

http://www.rodinny-instalater.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

instalatérství havarijní servis renovace koupelen rekonstrukce koupelen instalatérství Praha 4 instalatér instalatérské práce instalatér Praha instalatérské práce Praha kapající kohoutek

Kategorie

Instalatér

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu