Ověřená firma

I.S.H. - inženýrské služby

0 (0 hodnocení)

+420 604 726 341

Popis činnosti

Firma I.S.H. Praha je certifikovaným pracovištěm č. 110-01/2011 dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2009 v oboru počítačových analýz kovových konstrukcí.

Aktivita firmy je zaměřena na inženýrskou činnost v oblasti strojírenství, zabývá se zejména prováděním počítačových analýz kovových konstrukcí pomocí metody konečných prvků a okrajově projektováním na zakázku.

Přísně dbáme zásad podnikatelské etiky, zvláštní důraz klademe na diskrétnost. Jsme kdykoli připraveni svými analýzami napomoci zvýšit kvalitu výrobků našich zákazníků ve všech oblastech strojírenství.

Jsme vybaveni špičkovými programy NISA pro běžné základní analýzy rozsáhlých soustav a MARC pro analýzy s komplikovanou výpočtovou strategií.

Při hledání moderních a progresivních řešení využíváme nejmodernější vědecké poznatky z oblasti teorie metody konečných prvků a dále pružnosti a pevnosti.

S přispěním našich analýz budou vaše konstrukce lehčí, pevnější, spolehlivější a konkurenceschopnější.

Služby

analýzy konstrukcí pomocí MILP FME počítačové analýzy návrh konstrukčních úprav a změn konzultace v oblasti pevnostní problematiky vylepšování technologických postupů

Kontakty

Telefony

+420 604 726 341 hlavní telefon

Emaily

vhrabanek@iol.cz

Odkazy

www.analyzy-konstrukci.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu