Metalimpex Group spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 417 533 038

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete vybavit halu nebo zorganizovat sklad? Hledáte spolehlivou firmu zabývající se strojírenskou nebo zámečnickou výrobou? Skupina výrobních firem Metalimpex (Metalimpex Group spol. s r.o. a Metalimpex HES s.r.o.) je strojírenských podnikem s celoevropskou působností, disponující moderními výrobními prostorami v obci Hrobčice u Bíliny a rozsáhlým strojním zařízením pro strojírenskou a zámečnickou výrobu, včetně CNC laserového centra Bystronic a pětiosého frézovacího obráběcího centra DMG MORI SEIKI DMF 260.

Nosným výrobním programem jsou dodávky ocelových konstrukcí, strojírenských celků, speciálních výrobních přípravků a forem, vývoj a výroba logistických a skladových prvků, vybavení výrobních hal a dodávky interiérových a exteriérových prvků pro průmyslový i spotřební trh. Zároveň je společnost Metalimplex HES s.r.o. výhradním dodavatelem výměníkových stanic Alfa Laval pro trhy střední a východní Evropy a Ruska.

Dodávky výrobků zajišťuje naše společnost vlastními nákladními vozy.

Služby

strojírenská výroba zámečnická výroba dodávky ocelových konstrukcí dodávky strojírenských celků vývoj logistických a skladových prvků výroba logistických a skladových prvků vybavení výrobních hal dodávky interiérových prvků dodávky exteriérových prvků pro průmyslový i spotřební trh

Kontakty

Telefony

+420 417 533 038 hlavní telefon

Emaily

info@metalimpex.cz

Odkazy

www.metalimpex.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14:30
Út 6 - 14:30
St 6 - 14:30
Čt 6 - 14:30
6 - 14:30

Klíčová slova

zámečnická výroba strojírenská výroba výpalky z laseru skladové logistické prvky ocelové konstrukce

Kategorie

Strojírenství

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu