Ověřená firma

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Agentura střední Čechy

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky.

0 (0 hodnocení)

+420 956 426 070

Popis činnosti

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa.

Jsme univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace.

Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG). Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %.

Kvalita poskytovaného servisu je pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu. Důvěru stavíme na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smlouvy nebo běžném kontaktu.

Uvědomujeme si naši společenskou odpovědnost. Snažíme se, aby lidé vnímali značku Kooperativa jako pojišťovnu pro české lidi, která rozumí jejich potřebám, stará se o jejich dobro a je na „každém kroku“.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Pojištění osob Životní pojištění Pojištění majetku Pojištění odpovědnosti Cestovní pojištění Úrazová pojištění Pojištění motorových vozidel Pojištění malých i velkých podnikatelů Pojištění měst a obcí Pojištění průmyslu Zákonné pojištění zaměstnavatele

Jazyky

Angličtina Němčina

Kontakty

Telefony

+420 956 426 070 hlavní telefon
+420 957 105 105 Tel.

Emaily

info@koop.cz

Odkazy

www.koop.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu