Ověřená firma

ANFIT, s.r.o.

S NÁMI SE BUDETE CÍTIT NAPROSTO BEZPEČNĚ

0 (0 hodnocení)

+420 722 790 000

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost Anfit s.r.o. je zaměřena na ochranu informací a majetku. K hlavním činnostem společnosti patří montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, montáž a servis elektronické požární signalizace a bezpečnostní videotechniky.

Ale základem činnosti společnosti je výroba, montáž a servis zařízení pro ochranu informací technickými prostředky. Ve výrobním programu jsou různé generátory šumu – akustické prostorové, kontaktní, pro ochranu místností proti odposlechu, vysokofrekvenční maskovací generátory apod.

Novým produktem a jediným na trhu v ČR je bezpečná místnost v místnosti SAS s kvalitní optickou a akustickou izolací ve všech směrech (podlaha, stěny a strop), vybavená dalšími technickými prostředky na zvýšení ochrany informací. Místnost SAS je dodávaná na základě projektu a individuálních požadavků zákazníka. A je určená k bezpečné realizaci důležitých jednání, utajených schůzek a porad. Plně vybavená varianta spolehlivě zajišťuje ochranu proti jakékoliv formě odposlechu.


Termovizní měření je nejmodernější způsob tepelné analýzy objektů, které umožňuje prověření kvality (a zjištění a lokalizaci nedostatků) zateplení objektů, tepelné izolace, rozvodů tepla, podlahového topení, rozvaděčů, silnoproudých a slaboproudých rozvodů v objektech a panelů a rozvodů fotovoltaických elektráren.

Vzhledem k vysoké citlivosti termovizní kamery lze odhalit i přetížené elektrické kabely, úniky studené/teplé vody a mnoho dalších typů problémů.

V nabídce naleznete zařízení na vyhledávání odposlechů pomocí detektorů nelineárních přechodů (Lornet-24 a Lornet-36) a všech aktivních odposlechů.

Kontaktní osoba:
Ing. Tibor Kováč
722 790 000, anfit@anfit.net

Produkty

speciální bezpečnostní technika elektrická zabezpečovací signalizace kamerové systémy přístupové a docházkové systémy elektrická požární signalizace stabilní hasicí systémy Prostor s optickou a akustickou izolací SAS

Služby

konzultace a poradenství školení vypracování návrhu řešení a rozpočtu komplexní dodávka techniky včetně instalace systému vypracování výchozí revize a atestu pro pojišťovnu záruční a pozáruční servis výroba systémů proti odposlechu bezpečnostní kontroly proti odposlechu měření termovizní kamerou – budov, rozvodů a zařízení

Značky

Generátory šumu řada SG

Speciality

Prostor s optickou a akustickou izolací SAS

Kontakty

Telefony

+420 722 790 000 hlavní telefon
+420 722 790 000 mobilní telefon

Emaily

anfit@anfit.net

Odkazy

www.anfit.net website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16
Čt 9 - 16
9 - 16

Klíčová slova

elektronické zabezpečení ochrana informací odposlechy termovize elektrorevize

Kategorie

Bezpečnostní služby a agentury Zabezpečovací zařízení a systémy

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu