ANFIT, s.r.o.

S NÁMI SE BUDETE CÍTIT NAPROSTO BEZPEČNĚ

0 (0 hodnocení)

+420 722 790 000

Popis činnosti

Společnost Anfit s.r.o. je zaměřena na ochranu informací a majetku. K hlavním činnostem společnosti patří montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, montáž a servis elektronické požární signalizace a bezpečnostní videotechniky.

Základem činnosti společnosti je výroba, montáž a servis zařízení pro ochranu informací technickými prostředky. Ve výrobním programu jsou různé generátory šumu – akustické prostorové, kontaktní, pro ochranu místností proti odposlechu, vysokofrekvenční maskovací generátory apod.

Novým produktem a jediným na trhu v ČR je bezpečná místnost v místnosti SAS s kvalitní optickou a akustickou izolací ve všech směrech (podlaha, stěny a strop), vybavená dalšími technickými prostředky na zvýšení ochrany informací. Místnost SAS je dodávaná na základě projektu a individuálních požadavků zákazníka. A je určená k bezpečné realizaci důležitých jednání, utajených schůzek a porad. Plně vybavená varianta spolehlivě zajišťuje ochranu proti jakékoliv formě odposlechu.

Termovizní měření je nejmodernější způsob tepelné analýzy objektů, které umožňuje prověření kvality (a zjištění a lokalizaci nedostatků) zateplení objektů, tepelné izolace, rozvodů tepla, podlahového topení, rozvaděčů, silnoproudých a slaboproudých rozvodů v objektech a panelů a rozvodů fotovoltaických elektráren.

Vzhledem k vysoké citlivosti termovizní kamery lze odhalit i přetížené elektrické kabely, úniky studené/teplé vody a mnoho dalších typů problémů.

V nabídce naleznete zařízení na vyhledávání odposlechů pomocí detektorů nelineárních přechodů (Lornet-24 a Lornet-36) a všech aktivních odposlechů.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

speciální bezpečnostní technika elektrická zabezpečovací signalizace kamerové systémy přístupové a docházkové systémy elektrická požární signalizace stabilní hasicí systémy Prostor s optickou a akustickou izolací SAS

Služby

konzultace a poradenství školení vypracování návrhu řešení a rozpočtu komplexní dodávka techniky včetně instalace systému vypracování výchozí revize a atestu pro pojišťovnu záruční a pozáruční servis výroba systémů proti odposlechu bezpečnostní kontroly proti odposlechu měření termovizní kamerou – budov, rozvodů a zařízení

Značky

Generátory šumu řada SG

Speciality

Prostor s optickou a akustickou izolací SAS

Kontakty

Telefony

+420 722 790 000 hlavní telefon

Emaily

anfit@anfit.net

Odkazy

www.anfit.net

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16 Dnes
Čt 9 - 16
9 - 16

Klíčová slova

elektronické zabezpečení ochrana informací odposlechy termovize elektrorevize ochrana majetku termovizní měření zabezpečovací systémy bezpečnostní videotechnika EPS ochrana majetku Praha ochrana informací Praha odposlechy Praha termovizní měření Praha elektrovize Praha

Kategorie

Bezpečnostní služby a agentury Zabezpečovací zařízení a systémy

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu