Ověřená firma

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.

Jsme jednou z nejvíce mezinárodně uznávaných značek mechanických prostředků pro domácnost, spolu s takovými značkami, jako je O'Cedar®, Wettex®, Gala® a Swash®.

0 (0 hodnocení)

+420 271 011 011

Ústředna

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete kvalitní a efektivní produkty na úklid Vašeho domova? V tom případě navštivte náš e-shop, kde naleznete široký sortiment zboží pro Vaši domácnost.

Společnost Freudenberg je německá rodinná firma založená v roce 1849 ve Weinheimu. Divize domácích potřeb FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) je na trhu již více než 30 let. Výrobky této divize pomáhají spotřebitelům zvládat úklid pohodlněji, efektivněji a ekologicky. Můžete je zakoupit takřka na celém světě.

Oficiální založení vlastní pobočky Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o. se uskutečnilo v roce 1996. Od té doby jsme se stali jednou z největších firem v segmentu domácích potřeb.

Výrobky Vileda jsou známé svoji kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi, na kterých nepřetržitě pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg. Díky každoročním inovacím dnes můžete pod značkou Vileda koupit více než 150 výrobků.

Více informací o našich mezinárodních aktivitách najdete na webových stránkách www.freudenberg.de nebo www.viledacz.cz.

Těšíme se na Vás!

Produkty

houbičky kartáčky pytle na odpadky stěrky na okna lopatky, smetáčky smetáky žehlicí prkna Vileda Experts Vileda Style hadříky a hadry rukavice WC mopy a kýble sušáky potahy na žehlicí prkna robotické mopy a vysavače

Služby

prodej domácích potřeb

Značky

VILEDA

Kontakty

Telefony

+420 271 011 011 Ústředna

Emaily

viledacz@fhp-ww.com

Odkazy

https://shop.vileda.cz/

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 08 - 16
Út 08 - 16
St 08 - 16
Čt 08 - 16 Dnes
08 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

Vileda mopy úklid domácí potřeby Vršovice mopy Vileda Vršovice kýble žehlicí prkna robotický vysavač houbičky Vileda hadříky Vileda rukavice na úklid Vileda drátěnky Vileda smetáky Vileda smetáčky Vileda úklidové prostředky Vileda rukavice Vileda

Kategorie

Domácí potřeby Domácí potřeby - velkoobchod Čisticí a lešticí prostředky Kartáčnické zboží Čisticí přístroje a zařízení

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu