Stavební bytové družstvo STAVBAŘ

Váš partner pro správu nemovitostí a družstevní výstavbu.

60 (2 hodnocení)

+420 296 181 310

Popis činnosti

Stavební bytové družstvo Stavbař je spolehlivým družstvem s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Zabýváme se komplexní správou bytových domů pro družstva i společenství vlastníků.

Družstvo vzniklo v roce 1966 jako družstvo pro stabilizační bytovou výstavbu Stavebních závodů Praha. Od doby založení prošlo družstvo řadou vnitřních strukturálních změn.

SBD Stavbař má ve správě přes 100 subjektů v podobě malých bytových družstev a společenství vlastníků s více než 8 000 jednotkami. Svým klientům nabízí širokou škálu služeb v ekonomické, provozní i právní oblasti. Prostřednictvím 4 obvodních bytových správ zajišťuje provozní a technickou správu spravovaných objektů, ostatní agendy jsou zajišťovány v sídle družstva.

Členové družstva využívají právní porady pro oblast svého bydlení, řada z nich čeká na svou či rodinnou příležitost v nové družstevní bytové výstavbě.

Družstevní výstavba je skvělou alternativou pro všechny, kdo hledají nový byt bez hypotéky. SBD Stavbař realizovalo projekt U polikliniky Modřany, Soukalova a připravuje další podobné projekty.

Další služby:
- zajišťování správy bytového fondu v rozsahu uzavřené smlouvy
- zajišťování investorské a inženýrské činnosti při vlastní družstevní bytové výstavbě
- poskytování právních služeb pro Společenství vlastníků a jeho členy v otázkách právních vztahů vyplývajících z aplikace nového občanského zákoníku, případně dalších právních předpisů v souvislosti s vlastnictvím bytů

Služby

vedení podvojného účetnictví a výkaznictví zpracování podkladů pro roční účetní závěrku vyúčtování zálohových plateb a zaslání rozúčtování archivace účetních dokladů po celou dobu trvání smlouvy správa pronajatých nebytových, resp. společných částí domu běžné opravy a údržba nemovitosti provádění úklidových a domovnických služeb dle dohody vypracování předpisu zálohových plateb uzavírání příslušných pojistných smluv pro společenství vlastníků včetně likvidace pojistných událos poskytování právních služeb pro společenství vlastníků základní služby nadstandardní služby

Kontakty

Telefony

+420 296 181 310 hlavní telefon
+420 222 361 274 Fax

Emaily

sbd@stavbar.cz
predseda@stavbar.cz
stavbar@stavbar.cz

Odkazy

www.stavbar.cz website

Hodnocení

  • 20 od , 01.05.2017 20:11
    Nic moc. Relikvie z minulého režimu.
  • 100 od , 13.04.2015 15:29
    Výborné jednání, velká spokojenost

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu